MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiTo koniec walk Dawida Załęckiego? Zaskakujące słowa ojca Denisa po ważnym zwycięstwie!

To koniec walk Dawida Załęckiego? Zaskakujące słowa ojca Denisa po ważnym zwycięstwie!

Dawid Załęcki ma za sobą drugie ważne zwycięstwo w organizacji High League. Wydaje się, że będzie trzeba coraz bardziej podnosić poprzeczkę jeśli chodzi o rywali Załęckiego. ”Crazy” zaskoczył swoją wypowiedzią po walce, bowiem zasugerował, że nie wie czy będą kolejne pojedynki w jego wykonaniu. Załęcki był rozczarowany, że w taki sposób zakończyła się walka z ”Psychopatą”.

Załęcki

”Crazy” na gali High League 5 w Łodzi stanął przed naprawdę dużym wyzwaniem. W formule K-1 zmierzy się z doświadczony zawodnikiem MMA – Vaso Bakoceviciem. Załęcki od początku ruszył z bardzo mocnymi niskimi kopnięciami. Vaso próbował odpowiadać mocnymi ciosami, ale nie naruszył przeciwnika. Co ważne u Dawida od początku był widoczny luz i spokój. W pewnym momencie ”Crazy” ruszył z mocnym atakiem, po którym Vaso wylądował na deskach. Były zawodnik KSW pokazywał, że doznał kontuzji i nie był wstanie już kontynuować walki.

Dawid Załęcki w debiucie pokazał się z efektownej strony. Załęcki już w pierwszej odsłonie zdemolował Alana ”Alanika” Kwiecińskiego.

Co teraz?

Dawid Załęcki na kanale ”Koloseum” tuż po walce wyjawił, że nie wie czy zobaczymy kolejne starcia z jego udziałem.

Nie wiem, ku**a no, walka szybko się skończyła, troszkę jestem niezadowolony, bo chciałbym powalczyć trochę dłużej, pokazać się. Wyszło jak wyszło, nic na to nie poradzę (…) Nie wiem, czy to jest kolejny krok, czy to już koniec. Nie mam pojęcia, nie mam planów, nie fantazjuję na ten temat, także zobaczymy (…)  Bardzo chętnie wziąłbym z nim rewanż jeżeli by tego chciał. Chociaż, ku**a, to on powinien walczyć o rewanż, a nie ja. Ale ja mówię pod tym kątem, bo myślę, że fajna bitka by była. Po prostu nie było nam dane dzisiaj dłużej. Może będzie chciał, może nie. 

Zobacz także:

Zawodnik KSW ostro o ostatniej walce Popka: To nie jest zawodnik! Niczego sobą nie reprezentuje! Widzieliście?

Daniel Rutkowski w rozmowie z TVP Sport zdradził, że sobotni pojedynek w KSW jest ostatnim w kontrakcie. ”Rutek” nie wyklucza podpisanie nowego kontraktu – tak jak i związania się z inną organizacją. Zapaśnik z Radomia zdradził, że w przyszłym roku czekają go kolejne starcie w PRIME SHOW MMA. Rutkowski jest otwarty na starcie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim czy dużo większymi gabarytowo freakami.

Ostre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu!  Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Będzie to main event XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Ostre słowa Pudzianowskiego pojawiły się w trailerze starcia legend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis