MMA PLNajnowszeKSWOstre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu! 

Ostre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu! 

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Będzie to main event XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Ostre słowa Pudzianowskiego pojawiły się w trailerze starcia legend.

Khalidov

W ostatnich dniach duże poruszenie pojawiło się po wpisie Mariusza w mediach społecznościowych. Wielu kibiców było zaniepokojonych!

Sport to zdrowie ale nie tym razem. Możeeee. nic sie nie urwało 🙈🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑 Ps: Spokojnie to nie pożar nie pali się 🔥🔥🚒🚒🤣🤣. Pudzian jest niezniszczalny!!!! Dwa druty i jadę dalej 🤣

Sport to zdrowie ale nie tym razem. Możeeee. nic sie nie urwało 🙈🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑Ps: Spokojnie to nie pożar nie pali się 🔥🔥🚒🚒🤣🤣. Pudzian jest niezniszczalny!!!! Dwa druty i jade dalej 🤣🤣🤣🔥

Posted by Mariusz Pudzianowski on Friday, December 9, 2022

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW w rozmowie z Sportowymi Faktami skomentował całą sytuację.

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem nie jest zagrożona. Po ciężkim tygodniu treningów Mariusz po prostu pozwolił sobie na dość wyszukany żart i pokazał nam swoje drugie oblicze

Mocne słowa Pudziana!

Takie też pojawiły się w trailerze promującej sobotni main event KSW 77. Oto co powiedział Mariusz Pudzianowski.

Klatka zamknie się. Wchodzimy jak na arenę rzymską i ktoś może z nas stamtąd nie wyjść, więc liczymy się z tym, że on mi może kości połamać, zęby powybijać, albo i jeszcze gorzej. I ja mogę to samo zrobić (…) Mamed ma żonę, dwóch synów i może już nigdy do nich nie wrócić, albo ja mogę już nigdy do domu nie wrócić.

45-latek aktualnie może pochwalić się serią pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Wojownik z Białej Rawskiej ostatni pojedynek stoczył pod koniec maja na gali KSW 70. Pudzianowski w main evencie zmierzył się z byłym mistrzem wagi średniej – Michałem Materlą. Mariusz już po minucie i 47-sekundach brutalnie znokautował doświadczonego zawodnika ze Szczecina.

Zobacz także:

High League 5: Kazik Klimat Kartel za kulisami rzucił się na Piotra Szeligę! Jest nagranie! Widzieliście?

Nagrany diss, a teraz spina za kulisami High League 5 w Łodzi. ”Kazik Klimat Kartel”, kiedy tylko zobaczył Piotra Szeligę postanowił ruszyć… Wojciech Ochnicki zaatakował zawodnika FAME MMA. ”Szeli” najprawdopodobniej był bardzo zaskoczony całą sytuacją.

Joanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA? Polka planuje obóz przygotowawczy, który odpowie na to pytanie!

Była mistrzyni wagi słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk teoretycznie przebywa już na sportowej emeryturze, którą ogłosiła po porażce z Weili Zhang na UFC 275 w czerwcu tego roku. Jednak na tej emeryturze nie potrafi się do końca odnaleźć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis