MMA PLGROMDAGROMDA 3: Artur Szpilka pomaga i wspiera ”Tysona”! [WIDEO]

GROMDA 3: Artur Szpilka pomaga i wspiera ”Tysona”! [WIDEO]

Już dziś odbędzie się finał turnieju GROMDY! Krystian Kuźma vs Mateusz Kubiszyn – mordercza siła czy doświadczenie oraz serducho do walki? Już w tym momencie mamy gwarancję dużych emocji. Od samego początku Artur Szpilka pomaga i wspiera ”Tysona”.

Walka zapowiada się bardzo ciekawie. ”Tyson” będzie eksplozywny, energetyczny, agresywny… On cały czas czyni postępy w boksie i ma naturalną smykałkę do tego sportu. Kubiszyn to zawodnik, który pływał na głębszych wodach. Jest doświadczony, potrafi być bardzo spokojny, mądry i analityczny. Ten finał będzie się naprawdę dobrze oglądało! – przewiduje Mateusz Borek (MB Promotions), który razem z Mariuszem Grabowskim (Tymex Boxing Promotion) powołał do życia projekt GROMDA.

Walki na gołe pięści cały czas pokazują nam jedno. Tu nie ma faworytów, bo jeden cios może zmienić wszystko. Wiedzieliśmy to na dwóch dotychczasowych galach GROMDA i pewnie tak samo będzie na trzeciej. Nie mogę się doczekać tego finału. Tu nie będzie żadnych kalkulacji – ”Tyson” i ”Don Diego” wyjdą się bić, a zwycięzca sprawi sobie ładny prezent na święta – tłumaczy Mariusz Grabowski.

Artur Szpilka wspiera ”Tysona”!

Artur Szpilka od samego początku proponował ”Tysona” organizatorom GRODMY. Wojownik z Torunia dostał szansę i można rzec, że już dziś będzie mógł ją w pełni wykorzystać. ”Szpila” od samego początku pomaga i wspiera Krystiana Kuźmę. Trzeba dodać, że na ostatniej prostej Krystian swoje przygotowania spędził w Berkut WCA Fight Team pod okiem Artura.

Fragment z treningu możecie zobaczyć poniżej:

Finał I turnieju GROMDA:

Krystian “Tyson” Kuźma vs. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn

Pary ćwierćfinałowe II turnieju GROMDA:

Vasyl Halych vs. Dawid “Stolara” Stolarski
Mateusz “Niedźwiedź” Kopeć vs. Paweł “Hose” Strykowski
Daniel “Kastet” Nowicki vs. Karol “Ziółek” Zółowski
Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Kacper “Raiden” Olszewski

Superfighty:

Norbert “Lodówa” Rozenbajgier vs. Piotr “Capo” Półchłopek
Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs. Rafał “Łazar” Łazarek

Transmisja GROMDA 3:

Transmisja gali będzie dostępna w serwisie gromda.tv w cenie od 20,17 zł. Tyle zapłacimy za wariant Basic, który umożliwia obejrzenie gali na żywo w jakości HQ. Jeśli chcemy uzyskać dostęp w jakości HD oraz możliwość oglądania do 7 dni po gali do kwoty należy doliczyć dodatkowe 5 zł (wariant Premium). W droższym o kolejne 5 zł (od 30,26 zł łącznie z prowizją) wariancie VIP uzyskujemy zaś także dostęp do gali GROMDA 1.

Link do transmisji gali GROMDA 3

Początek gali w piątek 11 grudnia o godz. 20:00

Zobacz także:

Szulakowski jest przekonany kto wygrałby walkę Kasjo-Parke! A jak wy typujecie?

Grzegorz Szulakowski jest pewny co do tego kto wygrałby walkę Don Kasjo vs Norman Parke. O tym pojedynku wspomina się już parokrotnie

Wach dalej liczy na zdobycie mistrzostwa świata! Ma szansę?

”Wiking” wraca na ring już w najbliższą sobotę. Wacha czeka spore wyzwanie w Londynie, gdzie zmierzy się z Hughie Fury’m