MMA PLProfessional Fighters LeagueThiago Santos odchodzi z UFC i powalczy o milion zielonych w turnieju PFL

Thiago Santos odchodzi z UFC i powalczy o milion zielonych w turnieju PFL

Dość niespodziewana wiadomość z największej organizacji MMA na świecie! Thiago Santos odchodzi z UFC i teraz powalczy o milion dolarów w turnieju wagi półciężkiej PFL!

Thiago Santos

Informację o odejściu Brazylijczyka z UFC potwierdził jego menadżer, a angaż w PFL ogłosił prezes tej organizacji Ray Sefo.

W rozmowie z ESPN powiedział:

“Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że przychodzi do nas Thiago Santos i będzie walczył w wadze półciężkiej. Jest znany na całym świecie i daje ekscytujące walki. Nie mogę doczekać się tego, żeby zobaczyć z bliska jego elitarną siłę nokautującą.”

Thiago Santos odchodzi z UFC i powalczy o milion zielonych w turnieju PFL

Thiago Santos odchodzi z UFC mając w ostatnich sześciu walkach rekord 1-5. Brazylijczyk, chociaż efektownie walczący przegrywał ostatnio z Jamahalem Hillem, Magomedem Ankalaevem, Gloverem Teixeirą, Aleksandarem Rakiciem i Jonem Jonesem.

Menadżer Santosa, Alex Davis przyznał, że Brazylijczyk odszedł z UFC w zgodzie z tamtą organizacją:

“To było rozstanie polubowne. Thiago jest wdzięczny za wszystko, co UFC dla niego zrobiło i jest bardzo wdzięczny PFL za zaproponowanie kontraktu. Thiago nie może doczekać się teraz wygrania miliona dolarów.” – przyznał menadżer.

Thiago Santos udział w turnieju wagi półciężkiej PFL rozpocznie w roku 2023.

Zobacz także:

Dariusz Michalczewski mocno o powrocie Adamka: Ja byłem najlepszy, jest daleko za mną!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej wypowiedział się o powrocie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO). Były pięściarz wyznał co jego zdaniem może być powodem powrotu ”Górala” na ring. Ponadto ”Tiger” zapewnił, że był najlepszy i tym samym lepszy od Adamka – co pokazują liczby.

Organizacja Trybsona ma duże kłopoty? Uczestnik gali zabiera głos: Zostałem oszukany!

Siedemnastego czerwca odbyła się pierwsza edycja nowego freakowego projektu – Fist Universe. Jest duży problem? Głos zabrał uczestnik gali Pawła ”Trybsona” Trybały.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis