MMA PLNajnowszeBoksDariusz Michalczewski mocno o powrocie Adamka: Ja byłem najlepszy, jest daleko za mną!

Dariusz Michalczewski mocno o powrocie Adamka: Ja byłem najlepszy, jest daleko za mną!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej wypowiedział się o powrocie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO). Dariusz wyznał co jego zdaniem może być powodem powrotu ”Górala” na ring. Ponadto ”Tiger” zapewnił, że był najlepszy i tym samym lepszy od Adamka – co pokazują liczby.

Adamek

Michalczewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Polak jest byłym mistrzem federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Talent Dariusza był widoczny już, gdy zyskał miano mistrza Europy amatorów. Warto dodać, że Michalczewski był niepokonany bokserem przez 12-lat.

Dariusz swoje największe osiągnięcia zdobywał podpisując kontrakt z Universum Box-Promotion. Michalczewski pierwszy tytuł zdobył w 1994 roku pokonując na punkty Leonzera Barbera. W grudniu w Hamburgu znokautował zaś Nestorema Giovannini zdobywając pas WBO w kategorii junior ciężkiej.

Dariusz Michalczewski: Pewnie nie ma kasy!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o powrocie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO).

Pewnie nie ma kasy, albo nie znalazł nowego pomysłu na życie. Nikt mi nie wmówi, że chce po iluś tam latach wrócić, bo to mu się podoba. Problemem jest to, że my, sportowcy, po karierze jesteśmy życiowo upośledzeni. Zdecydowana większość dwa lata po karierze jest bankrutami, jesteśmy nieprzygotowani do tego życia pozasportowego. Nas się trzyma z boku (…) Ja byłem najlepszy, Tomek jest daleko za mną. Liczby mówią same za siebie. Wszyscy polscy mistrzowie świata razem wzięci mają pewnie maksymalnie połowę obron tytułu co ja. Trudno z tym dyskutować.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Boris Johnson zawalczy w boksie? Nigel Farage rzuca wyzwanie!

To się dzieje naprawdę! Nigel Farage rzucił wyzwanie w kierunku Borisa Johnsona. Byłaby to walka na zasadach bokserskich. Były lider Partii Brexit jest pewny siebie. Ponadto wspomniał o infuncerach, którzy jego zdaniem aktualnie mają bardzo duże znaczenie.

Organizacja Trybsona ma duże kłopoty? Uczestnik gali zabiera głos: Zostałem oszukany!

Siedemnastego czerwca odbyła się pierwsza edycja nowego freakowego projektu – Fist Universe. Jest duży problem? Głos zabrał uczestnik gali Pawła ”Trybsona” Trybały.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis