MMA PLThe WarThe War 2: To się dzieje naprawdę! Dojdzie do grupowej walki kobiet na gołe pięści! [WIDEO]

The War 2: To się dzieje naprawdę! Dojdzie do grupowej walki kobiet na gołe pięści! [WIDEO]

Już pod koniec wakacji dojdzie do drugiej edycji The War. Organizacja zamierza zaskoczyć i szybko wzbudzić zainteresowanie kibiców/widzów. Na najbliższej edycji dojdzie do grupowej walki kobiet na gołe pięści!

war

PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE GRUPOWA WALKA KOBIET 3vs3 NA GOŁE PIĘŚCI! 🤯 Wiele osób pisało o walkach kobiet, jednak nie byliśmy przekonani. Człowiek zmienny jest i postanowiliśmy zrobić coś co na zawsze zapisze się w historii! Ponoć kobiety to większe wariatki o czym przekonamy się już w sierpniu! Mamy już gotową trójkę! Szukamy dla nich przeciwniczek do superfightu! Kto nie może się doczekać?! Może macie jakieś sugestie kogo powinniśmy zakontraktować? Piszcie w komentarzach!!! Jeśli masz drużynę i chcesz zapisać się w historii – ZGŁOŚ SIĘ! Zgłoszenia możecie wysłać przez zakładkę kontakt na stronie internetowej www.thewar.pl lub w wiadomościach prywatnych na FB i IG 💞

PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE GRUPOWA WALKA KOBIET 3vs3 NA GOŁE PIĘŚCI! 🤯Wiele osób pisało o walkach kobiet, jednak nie…

Posted by The War – walki na gołe pięści on Thursday, July 8, 2021

Grupowa walka kobiet na gołe pięści!

To już pewne! Na drugiej edycji The War dojdzie do grupowej walki kobiet na gołe pięści. Szybko znalazły się chętne dziewczyny do wzięcia udział. Niektóre z nich mają pewne doświadczenie.

Jakie? Sami zobaczcie w wywiadach poniżej:

Zobacz także:

Poważne kłopoty gwiazdy KSW. Mamed K oskarżony o paserstwo i nie tylko! Co teraz?

No to mamy poważne kłopoty gwiazdy KSW! Mamed, skrócony do K. został oskarżony o paserstwo i nie tylko! Sprawę ponownie nagłośnił portal RMF24.

Popek postawił na zmiany! Gwiazda FAME MMA jest świeżo po terapii! [WIDEO] Widzieliście?

To bardzo dobra wiadomość dla fanów wokalisty. Popek opublikował emocjonalny film o nałogach, w którym wyciąga pomocną dłoń do swoich obserwatorów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis