MMA PLKSWPoważne kłopoty gwiazdy KSW. Mamed K oskarżony o paserstwo i nie tylko!

Poważne kłopoty gwiazdy KSW. Mamed K oskarżony o paserstwo i nie tylko!

No to mamy poważne kłopoty gwiazdy KSW! Mamed, skrócony do K. został oskarżony o paserstwo i nie tylko! Sprawę ponownie nagłośnił portal RMF24.

Mamed K oskarżony

K. rzekomo jest jedną z siedemnastu osób oskarżonych łącznie o 140 czynów w tym za paserstwa samochodów i puszczanie w obieg podrobionych banknotów euro. Śląski wydział Prokuratury Krajowej w Katowicach skierował do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.

Poważne kłopoty gwiazdy KSW. Mamed K oskarżony o paserstwo i nie tylko!

Zaznaczamy jednak, że K. jest postawiony w stan oskarżenia, a nie jest już skazany, więc zanim wydacie jakiekolwiek wyroki, poczekajcie na zakończenie sprawy w sądzie.

Jak czytamy natomiast w RMF24 (całość -> TUTAJ):

“Prokurator zarzucił oskarżonym m.in. puszczanie w obieg falsyfikatów banknotów euro na terenie Słowacji, paserstwo samochodów, w tym luksusowych, pochodzących z czynów zabronionych popełnionych poza granicami Polski, oszustwa, przywłaszczenia, fałszowanie dokumentów i składnie fałszywych zeznań. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

41-letni Mamed K. był do tej sprawy zatrzymywany w czerwcu 2019 roku. Prokuratura wnioskowała o areszt dla sportowca, ale sąd się do tego wniosku nie przychylił. Zawodnik MMA odpowie za paserstwo, nakłanianie do zniszczenia mienia, naruszenie nietykalności i znieważenia funkcjonariuszy policji, a także posiadanie broni palnej bez zezwolenia.”

O postępie w sprawie będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis