MMA PLPopekPopek postawił na zmiany! Gwiazda FAME MMA jest świeżo po terapii! [WIDEO]

Popek postawił na zmiany! Gwiazda FAME MMA jest świeżo po terapii! [WIDEO]

Foto: Martin Lewandowski / Facebook

To bardzo dobra wiadomość dla fanów wokalisty. Popek opublikował emocjonalny film o nałogach, w którym wyciąga pomocną dłoń do swoich obserwatorów.

Imprezowy styl życia Popka jest dobrze znany jego fanom. W bardzo osobistym filmie, jaki opublikował na swoich mediach społecznościowych, raper przyznał się o swoich problemów z używkami i poinformował obserwatorów o zakończeniu terapii.

Jak wiecie, miałem problem z alkoholem, narkotykami przez całe swoje życie. Podjąłem terapię, poszedłem na terapię dwumiesięczną i jestem świeżo po niej. Trzymam się 24 godzin, dzisiaj chciałbym być szczęśliwy i program 12 kroków, a że mam duszę artystyczną, to chciałem zaoferować wam trzeźwienie wraz ze mną. Jeśli ktoś chciałby się załapać to dzisiaj wrzucam filmik 12 kroków. Posłuchajcie i dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

Ja to pie*dolę!

Poza dbanie o swoje zdrowie, Popek wyraził chęć pomocy innym potrzebującym.

Ja to pie*dolę, ja się w tym gó*nie więcej taplać nie będę. Upiłem pół Polski i teraz czuję się troszkę wam winien zwrot, czyli będę was chciał wyciągnąć z tego gó*na.

Cała wypowiedź Popka dostępna jest poniżej:

Przygoda Popka z MMA

Kariera rapera w mieszanych sztukach walki zaczęła się w 2008 roku na gali Cage Rage w Anglii. Bilans Popka na Wyspach Brytyjskich to dwa zwycięstwa i jedna porażka. Na kolejny pojedynek z udziałem Mikołajuwa trzeba było cześać aż osiem lat, do 2016 roku i KSW 37, na którym skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim. Walka która odbiła się bardzo szerokim echem nie tylko w środowisku MMA nie potrwała jednak zbyt długo. Popek wytrzymał z Pudzianem niewiele ponad minutę, po czym został zdemolowany ciosami w parterze.

Następnie przyszło odbudowanie, szybkie i efektowne zwycięstwo z Robertem Burneiką na KSW 39 na Stadionie Narodowym. Gdy wydawało się, że raper może na dłużej związać swoja przyszłość z największa polską organizacją, przyszła niespodziewana porażka z Tomaszem Oświecińskim na KSW 39. Karierę Popka w KSW ostatecznie zakończył Erko Jun, który na KSW 45 pokonał Polaka przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

W ubiegłym roku Fame MMA ogłosiło, że dołącza do nich Popek. Raper stoczył jak na razie tylko jeden pojedynek, poddając na Fame MMA 7 Stiflera. Na 9. edycji miał zmierzyć się z Kizem, jednak z tej walki wykluczyła go kontuzja. Aktualnie dużo mówi się o możliwym pojedynku z Piotrem Piechowiakiem. Stawką tego starcia miałby być pas wagi ciężkiej poznańskiej organizacji.

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.