MMA PLThe WarThe War 2: Tego jeszcze nie było! Już dziś grupowa walka kobiet na gołe pięści! [WIDEO]

The War 2: Tego jeszcze nie było! Już dziś grupowa walka kobiet na gołe pięści! [WIDEO]

Już dzisiaj odbędzie się druga edycja The War. Organizacja wprowadziła duże zmiany jeśli chodzi o zasady. To nie koniec niespodzianek – zobaczymy pierwszą grupową walkę kobiet na gołe pięści.

War

Piękne, niebezpieczne i nieco szalone 🦹 DEVILS 🖤 podjęły wyzwanie i już 14 sierpnia na gali #TheWAR2 wystąpią w pierwszej na świecie grupowej walce kobiet 3 na 3, w której zmierzą się z ekipą 💜 BAD GIRLS 😈 Czegoś takiego jeszcze nie było i nie możecie tego przegapić!!! ➡️ Transmisja gali The WAR 2 tylko w PPV na www.thewar.pl🔥

😈 DEVILS: Mamy charakter, ciekawość i nutkę szaleństwa! | THE WAR 2 już 14 sierpnia

Piękne, niebezpieczne i nieco szalone 🦹 DEVILS 🖤 podjęły wyzwanie i już 14 sierpnia na gali #TheWAR2 wystąpią w pierwszej na świecie grupowej walce kobiet 3 na 3, w której zmierzą się z ekipą 💜 BAD GIRLS 😈 Czegoś takiego jeszcze nie bylo i nie możecie tego przegapić!!!➡️ Transmisja gali The WAR 2 tylko w PPV na www.thewar.pl 🔥

Posted by The War – walki na gołe pięści on Sunday, August 8, 2021

Pierwsza w historii grupowa walka kobiet!

Podczas ceremonii ważenia było gorąco, gdy dziewczyny stanęły naprzeciwko siebie. Zobaczcie też wywiady przed dzisiejszą galą The War 2.

THE WAR 2 – jak wykupić PPV?

THE WAR 2 PPV

Gala dostępna będzie w systemie PPV na ppv.thewar.pl.

Do wyboru będą zaś dwa warianty transmisji. BASIC zapewnia transmisję w jakości HQ i możliwość odtwarzania gali przez 24 godziny po jej zakończeniu. Koszt transmisji zaczyna się od 30,26 zł.

Z kolei wariant PREMIUM to transmisja w jakości HD i przedłużenie możliwości odtworzenia wydarzenia aż do 10 dni. W tym wypadki transmisja kosztuje od 35,31 zl.

Ostateczny koszt transmisji uzależniony jest od wybranej formy płatności. Można zapłacić BLIK-iem, przelewem internetowym, kartą płatniczą a także za pomocą Google Pay bądź Apple Pay.

Zobacz także:

THE WAR 2: Przerwany wywiad z “Młodym Glebą” i bójka za kulisami [WIDEO] Oglądaliście?

Do niejako niecodziennych wydarzeń doszło na dzień przed galą THE WAR 2. Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy przeprowadzał wywiad z jednym z uczestników imprezy, który zdecydowanie nie przebiegł tak, jak powinien.

Słaba sprzedaż PPV przy gali KSW 62! Lewandowski: Na pewno nie jestem zadowolony z wyników! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski zdradził, że ostatnia gala KSW 62 pod względem sprzedaży PPV nie była satysfakcjonująca. Jeden z właścicieli KSW jest przekonany, że jest to spowodowane okresem wakacyjnym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis