MMA PLThe WarTHE WAR 2. Ekipy DEMONÓW i GLADIATORÓW starły się na parkingu przed hotelem. Są obrażenia

THE WAR 2. Ekipy DEMONÓW i GLADIATORÓW starły się na parkingu przed hotelem. Są obrażenia

Emocje przed THE WAR 2 sięgnęły zenitu po ceremonii losowania walk turniejowych.

Najpierw starli się uczestnicy turnieju indywidualnego, kiedy KORNIK rzucił butelką w MŁODEGO GLEBĘ, przerywając jego wywiad na scenie. Zawodnicy szybko zostali rozdzieleni, ale ponownie ruszyli na siebie i trzeba było ich wyprowadzić z budynku osobnymi wyjściami.

To jednak nie koniec – wieczorem na parkingu hotelowym doszło do bójki między ekipami z turnieju 3 na 3. Krótka wymiana zdań doprowadziła do regularnej bójki GLADIATORÓW i DEMONÓW, co jeden z zawodników okupił podbitym okiem, a inny kontuzją dłoni. Mimo tych drobnych urazów do oficjalnej walki – już w klatce THE WAR – dojdzie dziś wieczorem w turnieju ekip 3 na 3. Transmisja tylko w PPV na www.thewar.pl.

“Niestety KORNIK i GLEBA mieli do siebie problem od początku, pierwsze starcie było już na nagraniach promocyjnych po konferencji w Warszawie. Chcieli wychodzić na solówkę, ale mówiliśmy im, że może trafią się w drabince i będzie można na sportowo to załatwić. Po losowaniu widocznie im się przelało, byłem świadkiem wymiany słów na zapleczu. Prosiłem chłopaków o zachowanie, bo walki mają być na gali, ale nie da się nad wszystkim panować, kiedy dookoła są sami dumni wojownicy. Ostatecznie zmieniliśmy im hotele. Oby się nie trafili przed galą”

– komentuje awanturę KORNIKA z MŁODYM GLEBĄ Denis “BAD BOY” Załęcki, organizator THE WAR.

PRZERWANY WYWIAD. AWANTURA PRZED THE WAR:

ZADYMA NA PARKINGU. GLADIATORZY STOCZYLI WALKĘ Z DEMONAMI

THE WAR 2. ZADYMA PO FACE TO FACE:

Poważniej było wieczorem na parkingu, kiedy ekipa GLADIATORÓW osaczyła podjeżdżających pod hotel rywali z ekipy DEMONÓW. Zaczęło się od wymiany słów, ale szybko puściły nerwy i doszło do grupowej bójki, którą rozdzielali między innymi Denis “BAD BOY” Załęcki i… KORNIK.

“Chłopacy kojarzyli się z wyjazdowych walk chuligańskkich, docinki szły cały czas. Poszła jakaś zaczepka w stylu “Jutro macie w ***** na gali” i od śmiechów szybko przyszło do czynów. Byliśmy na zewnątrz w parę osób, dziewczyny to nagrały, a mi koledzy pomogli uspokoić sytuację. Co ciekawe, tutaj akurat KORNIK odznaczył się opanowaniem i pomógł przerwać bójkę. Jeden zawodnik ma opuchnięte oko, a drugi problem z ręką, ale będą się bić. Trzeba było trzymać emocje na wodzy, a popisywać się w klatce!”

– relacjonuje organizator.

THE WAR 2 PPV

Drabinka turnieju 1 na 1:

ARAS vs SOŁI
KORNIK vs KOMANDOS
MŁODY GLEBA vs ZAJĄC
FURIAT vs MARIO

___

Drabinka turnieju 3 na 3:

DEMONY vs GLADIATORZY
WARRIORS vs WILKI

___

SuperFight MMA 1 na 1:

GROM vs TREVIS

___

SuperFight kobiet 3 na 3:

BAD GIRLS vs DEVILS

BAD GIRLS:
– Agnieszka Błażewicz
– Weronika Mokrzycka
– Roksana Kalińska

DEVILS:
– Magdalena Iracka
– Agata Krawczyńska
– Oliwia Kota

Zobacz także:

THE WAR 2 – wyniki

Kolejna edycja kibicowskiej gali na gołe pieści. Tym razem czekają nas turnieje 1 na 1, 3 na 3 a także… grupowa walka kobiet.

Bellator 264 – wyniki

Za nami gala Bellator 264 w Uncasville w stanie Connecticut. Wydarzenie to zwieńczył pojedynek o pas kategorii średniej. Gegard Mousasi wygrał swoją walkę przed czasem i zachował mistrzowski tytuł.

PFL 2021 #7: Ray Cooper III całkowicie zdominował Rory’ego MacDonalda. Teraz rewanż o milion dolarów! [WIDEO]

Ray Cooper III (23-7-1) pokonał zdecydowanie na punkty Rory’ego MacDonalda (22-8-1) w walce wieczoru gali PFL 2021#7. Zwycięzca awansował do finału tegorocznego sezonu w kategorii półśredniej, gdzie zmierzy się o milion dolarów z przeciwnikiem, z którym przegrał podobne starcie kilka lat temu.