MMA PLAkop SzostakTańcula, Trybała i Szostak komentują atak Rosji na Ukrainę: To muszą być zdecydowane działania!

Tańcula, Trybała i Szostak komentują atak Rosji na Ukrainę: To muszą być zdecydowane działania!

To jest straszne. W czwartek nad ranem Rosja postanowiła zaatakować Ukrainę. Wydawało się, że żyjemy w czasach, gdzie będzie można tego uniknąć… jak widać dużo osób się myliło. Tym razem tą straszną sytuację postanowił skomentować Arkadiusz Tańcula, Akop Szostak i Paweł Trybała.

Tańcula

Łukasz Jurkowski wczorajszej nocy w mocnych słowach wypowiedział się o Prezydencie Rosji – Władimirze Putinie.

Obudziliśmy się w nowej rzeczywistości Europy. Smutnej i przerażającej. Surrealistycznej jednak prawdziwej. Wiele myśli w głowie, wiele chce się powiedzieć ale czasami lepiej mniej niż głupio. Mogę natomiast wyrzucić z siebie publicznie gniew: PUTIN TY KURWO! Pycha kroczy przed upadkiem.

Trybała: Dawno nie było mi tak smutno jak teraz!

Kolejne osoby zareagowały po tym jak Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę. Tym razem głos zabrał Paweł ”Trybson” Trybała, Akop Szostak i Arkadiusz Tańcula.

Szczerze do samego końca myślałem, że inwazji nie będzie, że jest to jedynie gra polityczna i zastraszenie. Wojna stała się faktem i to na pełną skalę. Ataki są z każdej strony. Dawno nie było mi tak smutno jak teraz – napisał Trybała.

Człowiek się rodzi, uczy się. Układa sobie życie. Zakłada rodzinę i opiekuje się nią. Aż w jednej chwili, decyzja jednego człowieka ktoś zabiera mu wszystko co ma. Jego życie. Jego spokój. Moje słowa nikomu nie pomogą, ale jest mi smutno na dachu i z całego i szczerego serca, współczuje rodzinom których dotknęła katastrofa. Mam znajomych z Ukrainy, wiem jaki teraz mają ciężki okres w życiu. Dlatego piszę te słowa – napisał Szostak.

Pytacie co Arek sądzisz o sytuacji na Ukrainie, bez kitu mam dziesiątki takich wiadomości. Bardzo mnie cieszy, że kogoś interesuje moje zdanie i chcą wysłuchać tego. Ogólnie nie mieszam się w sprawy polityczne, ale okey tyle tego dostaje to odpowiem. Słuchajcie ja już dwa dni temu dodałem post, w którym napisałem, że 22 luty to ciekawa data na rozpoczęcie III wojny światowej, wcale nie zrobiłem tego prześmiewczo, zobaczcie co się teraz tam dzieje. Nie wiem czy wiecie co się dzieje teraz też w Tajwanie, jest mega napięta sytuacja. Tajwan i Chiny. Według mnie to jak teraz zareaguje świat na to co się dzieje na Ukrainie, jakie podejmą działania wobec Rosji. Nie tylko jakieś tam sankcje i pierdo** tylko to muszą być konkretne i zdecydowane działania. Jeżeli tylko takich działań nie będzie… Chiny zobaczą, że cały świat ma wyj**ane i pójdą w ślady Rosji i napadną na Tajwan. Ogólnie Tajwan jest strategicznym punktem, stamtąd pochodzi większość produkcji mikrokontrolerów, czipów i procesorów – powiedział Tańcula.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Jak sytuacja wygląda u ukraińskiej mistrzyni FEN? Są pierwsze wiadomości!

Od rana na Ukrainie trwa wojna. Sprawdził się najgorszy scenariusz – Rosja zaatakowała naszych sąsiadów. Mistrzyni Fight Exclusive Night – Ekaterina Shakalova (7-1) w rozmowie z serwisem fightsport.pl wyjawiła jak u niej aktualnie wygląda cała sytuacja.

FAME MMA bije kolejne rekordy. Podano liczbę sprzedanych PPV za ostatnią galę! Widzieliście?

Ostatnia Gala FAME MMA odbyła się 20 listopada 2021 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie i okazała się być rekordową pod względem liczby sprzedanych PPV. Fani zakupili aż 524 000 licencji! Nawet przy bardzo ostrożnych założeniach, można przyjąć, że Galę obejrzało ponad 3 miliony kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis