Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA bije kolejne rekordy. Podano liczbę sprzedanych PPV za ostatnią galę

FAME MMA bije kolejne rekordy. Podano liczbę sprzedanych PPV za ostatnią galę

Ostatnia Gala FAME MMA odbyła się 20 listopada 2021 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie i okazała się być rekordową pod względem liczby sprzedanych PPV. Fani zakupili aż 524 000 licencji! Nawet przy bardzo ostrożnych założeniach, można przyjąć, że Galę obejrzało ponad 3 miliony kibiców.

Kolejne rekordy FAME MMA

Rosnąca popularność

Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok będzie dla FAME MMA nadal mijał pod znakiem rekordów. Najbliższa Gala FAME 13 odbędzie się w Gliwicach i już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Najlepszym tego przykładem jest rekordowa oglądalność konferencji zapowiadającej FAME 13, którą w niedzielę na żywo oglądało ponad 330 tysięcy widzówco stanowi absolutny rekord polskiego YouTube’a.

Rekordowe zamkniecie ubiegłego roku, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych PPV było dla całej rodziny FAME MMA świetnym prezentem świątecznym. 524 000 licencji to liczba, która naprawdę robi wrażenie. Jak wielokrotnie już udowadnialiśmy nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach. Rozwijamy nasz projekt na wielu płaszczyznach, jak wiadomo w tym roku zawiązaliśmy strategiczne partnerstwo z siecią Empik oraz z GoingApp – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom fanów i zapewniam, że w 2022 roku pobijemy jeszcze niejeden rekord.

mówi jeden z włodarzy federacji Krzysztof Rozpara.

Największa federacja w Europie

Przełom roku był bardzo gorący w świecie freak-fight.  Powstawały nowe organizacje a pomysły na ich promocje wzbudzały olbrzymie kontrowersje, nawet wśród osób dotychczas nie komentujących tego typu wydarzeń. Wszystko to wydaje się jedynie wzmacniać pozycję FAME MMA jako największej w Europie federacji freak-fight. Na ponad miesiąc przed najbliższą Galą sprzedano już ponad 80% wszystkich biletów. To więcej niż łączna liczba kibiców, którzy z trybun oglądali sobotni event organizowany przez jedną z nowopowstałych organizacji.

Rzeczywiście również pod tym względem cieszymy się z kolejnego rekordu, albowiem nigdy wcześniej nie mieliśmy aż tylu sprzedanych biletów na ponad miesiąc przed Galą. Można różne rzeczy opowiadać, ale wszyscy zgodzimy się, że liczby nie kłamią, a te dają nam powody do dumy i pokazują, że FAME ma się świetnie. Powiem tylko jeszcze, że na ten rok przygotowaliśmy dla naszych fanów coś naprawdę wyjątkowego co przejdzie do historii nie tylko freak-fight’ów, ale wydarzeń rozrywkowych w ogóle. Szczegóły zdradzimy już niebawem, ale proszę trzymać mnie za słowo – będzie to mocny news!

dodaje Rozpara.

Najbliższa Gala FAME 13 odbędzie się 26 marca! Kup bilet na: bit.ly/fame13bilety

[informacja prasowa]

Zobacz także:

MMA VIP 4: Krycha UFC rezygnuje z gali Marcina Najmana! Znamy powody! Widzieliście?

Krystian Wilczak za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że ostatecznie nie wystąpi na evencie Marcina Najmana. Gala MMA VIP 4 odbędzie się już piątego marca. Przypomnijmy, że ”Krycha UFC” miał zmierzyć się z doświadczonym pięściarzem Rafałem Jackiewiczem w formule MMA.

Ferrari nie odpuszcza: Walki nie będzie, jedyne rozwiązanie to ulica! Co wy na to?

Konflikt na linii Ferrari – Polak się nie kończy. Można mieć wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Już raz się pojednali, ale tarcia ciągle wracają i teraz eskalowały jak nigdy wcześniej. Na niedzielnej konferencji poprzedzającej trzynastą edycję FAME, doszło do wymiany uprzejmości, gdzie Panowie nie szczypali się w język.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis