MMA PLNajnowszeArek TańculaArkadiusz Tańcula wyjaśnił dlaczego nie zrobił wagi: Ostatni raz ważyłem tyle w 3 gimnazjum! [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula wyjaśnił dlaczego nie zrobił wagi: Ostatni raz ważyłem tyle w 3 gimnazjum! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Arkadiuszem Tańculą, który zabrał głos i wytłumaczył, dlaczego nie spełnił wymaganego limitu wagowego. ”Aroy” ostatecznie nie zrobił wagi przed walką z Adrianem Polańskim. Były dwie próby, lecz w pewnym momencie Tańcula powiedział dość.

Tańcula

Do walki z ”Polakiem” dojdzie już dziś na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Tańcula stoczy drugą walkę w krótkim odstępie czasu. Przypomnijmy, że ”Aroy” wystąpił w main evencie ostatniej gali FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Amadeusza ”Ferrari” Roślika. Przed walką było dużo zapowiedzi i deklaracji – sam pojedynek kompletnie nie oddał emocji.

Tańcula komentuje!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem wyjaśnił, dlaczego nie udało mu się zrobić wagi przed walką z Adrianem Polańskim. 

Słabo się czułem po robieniu tej wagi, więc wróciłem szybko, żeby kroplówki zrobić, nawodnić się i już jest dużo lepiej. Zrobiłem 2 czy 3 kroplówki, napiłem się dużo litrów wody, waga wróciła do normalnej mojej, a nie gimnazjalnej. Tyle ile ważyłem rano, to ostatni raz tyle ważyłem w trzeciej gimnazjum. No i nie udało się zejść. Brakło 0,6, a na nieoficjalnym 0,3. Już się nie dało. Ja siedziałem w saunie i już się nie pociłem, nie wiedziałem, że nawet takie rzeczy mogą się dziać. Pomyślałem to ja to pierdzielę – miałem problemy z nerkami, lekarz powiedział mi, że nie mogę robić więcej niż 3 kilogramy, a ja już 5 robiłem. Stwierdziłem, że zdrowie ważniejsze.      

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis