MMA PLNajnowszeArek TańculaTańcula będzie kibicował Murańskiemu: Jóźwiak nie ma serca do walki, nie ma duszy wojownika!

Tańcula będzie kibicował Murańskiemu: Jóźwiak nie ma serca do walki, nie ma duszy wojownika!

Zaskoczeni? Arkadiusz Tańcula w rozmowie z kanałem TV Reklama został zapytany o nadchodzące starcia Jacka Murańskiego. ”Aroy” zdradził, że będzie kibicował ”Muranowi”. Tańcula jest przekonany, że Jacek wygra swój pierwszy pojedynek w klatce.

Tańcula

Do walki Jacka Murańskiego z Pawłem Jóźwiakiem dojdzie już pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. Walka odbędzie się w ”boksie birmańskim” – bez uderzeń głową. ”Muran” zapewniał, że nie zamierza odpuszczać i będzie jeszcze nawoływał, aby uderzenia głową były dozwolone.

Murański będzie chciał odnotować pierwsze zwycięstwo. W przeszłości przegrywał z Robertem Pasutem oraz dwukrotnie z Arkadiuszem Tańculą. Jóźwiak będzie chciał się odbudować po przegranej z Michałem ”Boxdelem” Baronem i w rewanżu z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Tańcula komentuje!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z kanałem TV Reklama zdradził, że będzie kibicował Jackowi Murańskiemu. Tańcula uważa, że ”Muran” wygra nadchodzące starcie.

Jacek człowiek, który przeżył naprawdę wiele. Nie chcę się już nic wypowiadać. Niech się spełnia, niech robi co może. Jeżeli w jakiś sposób to go odstresowuje, pomaga mu zapomnieć o tym – to niech sobie to robię. Życzę mu jak najlepiej. Przeżył tragedię. Niech się bije, gdzie chce – niech nawet w KSW zawalczy (…) Szczerze? Murańskiemu kibicuje i wiem, że wygra, bo Paweł Jóźwiak nie ma serca do walki, nie ma duszy wojownika. Obawiam się, że Jóźwiak zwariuje jak ten gościu… Jóźwiak może go obijać, a on dalej będzie stał, bo Jacek Murański to jest gość, który ma charyzmę i chce się bić. On dostaje w pi****, dostaje mocne ciosy i on dalej idzie. Ty już nie masz siły bić, zmęczyłeś się biciem go, a on dalej stoi i chce się bić. Myślę, że tego przerazi się Jóżwiak. Zwłaszcza, gdy Najman postawił się i chciał się bić,  to co powiedział w wywiadzie po ”zdziwiłem się, że chciał się bić”. No to ku*** się zdziwi jak Murański chce się bić i nie podda się. Według mnie wygra Jacek Murański.                         

Zobacz także:

Zadora szczerze dlaczego nie trenuje Kwiecińskiego: Przyjechał po weekendzie zmelanżowany… Co wy na to?

W tym tygodniu na kanale PRIME SHOW MMA doszło do ”zadymy” i tym samym konfrontacji słownej pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Dominikiem Zadorą. Doświadczony kick-boxer podczas programu został również zapytany o Alana ”Alanika” Kwiecińskiego. ”Japoński Drwal” zdradził, dlaczego już nie trenuje byłego uczestnika programu ”Ekipa z Warszawy”.

Dana White pokrzyżuje plany FAME MMA? Szef UFC chce zrobić walkę szefa Facebooka z szefem Twittera!

Czy Dana White pokrzyżuje plany polskiej organizacji FAME MMA? Największa freakowa organizacja mieszanych sztuk walki zgłosiła się jako chętna do doprowadzenia do pojedynku szefów Facebooka i Twittera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis