MMA PLNajnowszeDominik ZadoraZadora szczerze dlaczego nie trenuje Kwiecińskiego: Przyjechał po weekendzie zmelanżowany…

Zadora szczerze dlaczego nie trenuje Kwiecińskiego: Przyjechał po weekendzie zmelanżowany…

W tym tygodniu na kanale PRIME SHOW MMA doszło do ”zadymy” i tym samym konfrontacji słownej pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Dominikiem Zadorą. Doświadczony kick-boxer podczas programu został również zapytany o Alana ”Alanika” Kwiecińskiego. ”Japoński Drwal” zdradził, dlaczego już nie trenuje byłego uczestnika programu ”Ekipa z Warszawy”.

Zadora

Kwieciński swoje ostatnie walki toczył w organizacji FAME MMA. ”Alanik” wszedł w ostatniej chwili w zastępstwo i w formule K-1 (małe rękawice) zmierzył się z mistrzem – Maksymilianem Wiewiórką. Oczywiście w stawce nie było pasa mistrzowskiego. Kwieciński w swojej formule w efektowny sposób zakończył pojedynek przed czasem.

Ostatni raz w klatce pojawił się podczas FAME MMA 18, gdy niejednogłośną decyzją sędziów przegrał z Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim.

Zadora zabiera głos!

Dominik Zadora podczas ostatniego programu ”zadyma” zdradził, dlaczego nie trenuje już Alana Kwiecińskiego.

Byliśmy dogadani, że jak trenujemy razem, to nie ma imprezowania. Przyimprezował, a szykowaliśmy się do walki z Denisem. Zawiódł mnie. Przyjechał po weekendzie zmelanżowany. Porobił technikę z gościem, co ma 45 lat i przychodzi poruszać się sam dla siebie. Po prostu go zlał. Stwierdziłem ”’Alan, nie tędy droga”. Powiedziałem, żeby więcej w ogóle nie przychodził na salę.

Cały program poniżej:

Zobacz także:

Dziennikarz MMA.PL stoczył walkę charytatywną z mistrzem FEN! Dalej potrzebna pomoc Nikoli! Widzieliście?

W sobotę odbyła się gala SBT Boxing Night 3, na której doszło do charytatywnej walki. Wziął w niej udział nasz dziennikarz Dawid Barcikowski, który zmierzył się z aktualnym mistrzem Fight Exclusive Night – Piotrem Kuberskim. Wszystko, aby pomóc Nikoli. Zbiórkę z pomocą dla dziewczyny macie [TUTAJ

Artur Bińkowski w MMA VIP! Olimpijczyk wystąpi w nietypowej roli! Co wy na to?

Artur Bińkowski to były olimpijczyk i pięściarz pochodzący z Polski, a reprezentujący także Kanadę na arenie międzynarodowej. Od pewnego czasu “Orzeł Biały”, bo tak nazywa się Bińkowskiego, ma kłopoty prywatne, o której opowiedział m.in. w rozmowie z Michałem Cichym. Teraz dowiadujemy się, że Artur Bińkowski wystąpi w… MMA VIP! Ale będzie to nietypowa rola!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis