MMA PLNajnowszeCiekawostkiDana White pokrzyżuje plany FAME MMA? Szef UFC chce zrobić walkę szefa Facebooka z szefem Twittera!

Dana White pokrzyżuje plany FAME MMA? Szef UFC chce zrobić walkę szefa Facebooka z szefem Twittera!

Czy Dana White pokrzyżuje plany polskiej organizacji FAME MMA? Największa freakowa organizacja mieszanych sztuk walki zgłosiła się jako chętna do doprowadzenia do pojedynku szefów Facebooka i Twittera.

Dana White pokrzyżuje plany FAME MMA

Przypominamy, że wczoraj media społecznościowe obiegła informacja o potencjalnej zgodzie Marka Zuckerberga i Elona Muska na walkę w klatce. Z propozycją organizacji ich pojedynku szybko wyskoczyła organizacja FAME MMA, o czym pisaliśmy TUTAJ ->Elon Musk vs. Marck Zuckerberg? FAME MMA proponuje walkę!

Teraz okazuje się, że plany polskiego hegemona w tej branży może pokrzyżować sam szef UFC, Dana White.

Dana White pokrzyżuje plany FAME MMA?

Dana White w rozmowie z portalem TMZ potwierdził, że Zuckerberg i Musk mówili na serio o ich potencjalnej walce oraz zdradził, że chętnie ją zorganizuje u siebie:

“Obaj powiedzieli: Tak, zróbmy to! Mark Zuckerberg uderzył do mnie pierwszy i zapytał czy Elon Musk mówi poważnie o tej walce. Odpowiedziałem, że sprawdzę i że sam go zapytam. Okazało się, że tak. Zamarłem, na serio. Oni chcą walczyć!

A jeśli ci faceci mówią serio, ludzie chcą zobaczyć ten ich pojedynek, to jestem ja. Ja organizuję walki, na które ludzie czekają. Jeśli naprawdę chcą to zrobić i są poważnymi gośćmi, to możemy znaleźć sposób, aby zrobić to u mnie. Absolutnie jestem tym zainteresowany!”

Jak myślicie – czy faktycznie dojdzie do walki Zuckerberg vs Musk w klatce?

Zobacz także:

Marcin Najman skomentował porażkę Polski z Mołdawią: Szantosz, jak nie wiesz, to zapytaj!

Marcin Najman jako ekspert piłkarski jeszcze się nie pojawił. “Ojciec chrzestny freak fightów” postanowił jednak to zmienić. “El Testosteron” skomentował porażkę reprezentacji Polski w piłce nożnej z Mołdawią, która była sensacją wczorajszych meczów eliminacyjnych.

Prezes FEN wściekły na Murańskiego: To jest stary obleśny dziad! Niech się nie zbliża…

Na kanale ”Szalonego Reportera” pojawiła się rozmowa z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem, który jak widać jest wściekły na swojego najbliższego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis