MMA PLNajnowszeONE ChampionshipTak walczy przeciwniczka Martyny Kierczyńskiej! Jej walki posiadają miliony wyświetleń! [WIDEO]

Tak walczy przeciwniczka Martyny Kierczyńskiej! Jej walki posiadają miliony wyświetleń! [WIDEO]

Ekaterina ”Barbie” Vandaryeva będzie najbliższą przeciwniczką naszej reprezentantki Martyny Kierczyńskiej. Polka już ósmego marca stoczy swój drugi pojedynek w prestiżowej organizacji One Championship. Martyna została wysłuchana i szybko wraca do ringu. Będzie to kolejne duże wyzwanie, bowiem ”Barbie” posiada na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Walki reprezentantki Białorusi cieszą się dużym zainteresowaniem – co można zobaczyć na samym YouTubie.

Kierczyńska

33-latka w One Championship stoczyła cztery walki i za każdym razem musiała uznać wyższość przeciwniczki. Warto jednak zaznaczyć, że były to walki z naprawdę mocnymi przeciwniczkami, w których Białorusinka stawiała mocny opór. Ekaterina za jeden z pojedynków zgarnęła chociażby bonus w wysokości 50-tysięcy dolarów. 

W debiucie Ekaterina przegrała w Tokio przez nokaut (wysokie kopnięcie) z Janet Todd. W następnych walkach był już cały dystans. Vandaryeva przegrywała większościową decyzją sędziów z Jackie Buntan czy splitem z Anną Supergirl Jarronsak. Ostatni pojedynek miał miejsce w marcu 2023 roku, gdy w Singapurze przegrała na punkty z Iman Barlow.

Ogromne wyświetlenia przy walkach Białorusinki!

Walki Ekateriny Vandaryevy cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Białorusinka na swoim instagramie ma 93,7 tysięcy obserwujących.

Walki 33-latki posiadają ogromne wyświetlenia. Parę walk na YouTubie ma parę milionów wyświetleń.

W tym artykule chcemy wam również pokazać w akcji Białorusinkę, która niewątpliwe będzie dużym wyzwaniem w karierze naszej reprezentantki.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis