MMA PLMMA-VIPTak to prawda! Druga walka kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana!

Tak to prawda! Druga walka kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana!

Nie przestają zaskakiwać… Oficjalnie dwudziestego dziewiątego października na MMA VIP 3 dojdzie do dwóch walk kobiety z mężczyzną. Decyzja została podjęta z powodu wypadnięcia z karty – Adrianny Eisenbach znanej z programu ” Królowych życia”.

W walce wieczoru swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. ”El Testosteron” ponownie wraca z emerytury, aby zmierzyć się z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim. Daro Lew będzie szukał drugiego triumfu w zawodowej karierze, a jego rywalem będzie aktor – Marek Molak.

To się dzieje naprawdę!

Starcie Michała ”Polskiego Kena” Przybyłowicza z Wiktorią Domżalską nie będzie jedynym pojedynkiem kobiety z mężczyzną na MMA VIP 3. Gala odbędzie się dwudziestego dziewiątego października – w usłudze PPV.

Ula Siekacz pozostała bez przeciwniczki, ponieważ Adrianna Eisenbach postanowiła wycofać się z powodów zdrowotnych. Organizacja szybko znalazła zastępstwo, które będzie budzić następne kontrowersje.

😳Druga walka kobiety z mężczyzną stała się faktem 😳⤵️Oj, Ula – czy jesteś na to gotowa 🤔⁉️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Friday, October 8, 2021

Zobacz także:

Dziwaczne freaki nie tylko w Polsce! 60 letni aktor pobił rosyjskiego polityka w Moskwie! [WIDEO] Widzieliście?

Tak to dzieje się naprawdę! Nie tylko w Polsce dochodzi do dziwacznych freaków/walk celebrytów. Dokładnie w Moskwie odbył się pojedynek na zasadach mieszanych sztuk walki pomiędzy rosyjskim politykiem, a popularnym aktorem. Co ciekawe walka zakończyła się po całym dystansie.

Adam Kownacki tak szczupły nigdy nie był! Jest forma na rewanż z Heleniusem! Będzie zwycięstwo?

Już w najbliższy weekend w MGM Grand Garden Arenie odbędzie się gala bokserska z walką wieczoru w postaci starcia Tyson Fury vs Deontay Wilder 3. Na tej gali swój pojedynek stoczy także Adam Kownacki.