MMA PLGROMDATak Don Diego znokautował Tysona na GROMDA 3 [WIDEO]

Tak Don Diego znokautował Tysona na GROMDA 3 [WIDEO]

Tak Mateusz “Don Diego” Kubiszyn znokautował Krystiana “Tysona” Kuźmę na gali GROMDA 3. Mamy ostatnie ciosy w finałowej walce, której stawką było 100 tysięcy złotych.

Na gali GROMDA 3 doszło do finałowej walki między zwycięzcami pierwszej i drugiej edycji GROMDY. Na przeciwko siebie stanęli Tyson i Don Diego.

Lepszy okazał się “Don Diego”. Mateusz Kubiszyn mądrze prowadził walkę z silniejszym i cięższym przeciwnikiem, który wypompował się z sił w trzeciej rundzie. W tej właśnie odsłonie, “Don Diego” dokonał destrukcji i znokautował faworyzowanego Tysona.

Krystian Kuźma po tych ciosach nie był już w stanie wstać na nogi i kontynuować pojedynku.

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn tym samym wygrał 100 tysięcy złotych i został pierwszym, historycznym zwycięzcą turnieju GROMDA. Teraz zapewne czekają go super fighty lub walki w innych organizachach.

Przypominamy, że na gali GROMDA 3 wyłoniony został także pierwszy finalista kolejnego turnieju. Został nim reprezentant łódzkiego Shark Top Team Vasyl Halych. W finałowej walce na GROMDA 3 pokonał on faworyzowanego “Bad Boya”.

Zobacz także:

GROMDA 3: Don Diego znokautował wykończonego Tysona i zgarnął 100 tysięcy złotych!

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn znokautowal Krystiana “Tysona” Kuźmę w 3. rundzie finale turnieju podczas gali GROMDA 3. Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości aż 100 tysięcy złotych.

Bella Mir poddaje do nieprzytomności! 17-latka wygrywa drugą walkę w MMA

Bella Mir poddaje do nieprzytomności! Córka byłego dwukrotnego mistrza wagi ciężkiej UFC stoczyła drugą zawodową walkę, w której pokazała się ze strony, z której znany był jej utytułowany ojciec.

To będzie ostatni rywal Najmana w karierze? “Walczysz czy się cykasz?”

To będzie ostatni rywal Marcina Najmana w karierze? “El Testosteron” zapowiedział na styczeń 2021 roku swoją pożegnalną walkę, która odbędzie się na gali, którą zresztą sam zorganizuje.