MMA PLBez kategoriiBella Mir poddaje do nieprzytomności! 17-latka wygrywa drugą walkę w MMA [WIDEO]

Bella Mir poddaje do nieprzytomności! 17-latka wygrywa drugą walkę w MMA [WIDEO]

Bella Mir poddaje do nieprzytomności! Córka byłego dwukrotnego mistrza wagi ciężkiej UFC stoczyła drugą zawodową walkę, w której pokazała się ze strony, z której znany był jej utytułowany ojciec.

17-latka zmierzyła się z Almą Cespedes w jednej z walk na gali iKon Fighting Federation 4. Cespedes notowała rekord 0-2. Pojedynek ten zakontraktowano w limicie wagi piórkowej.

Bella Mir poddaje do nieprzytomności! 17-latka wygrywa drugą walkę w MMA

Bella Mir już w pierwszej rundzie zaszła rywalce za plecy i zdołała zapiąć ciasne duszenie trójkątne rękoma. Rywalka próbowała uciec z tej pozycji, ale nie zdołała wyswobodzić się z techniki kończącej Amerykanki. Straciła przytomność, a walkę przerwano.

Dla Belli Mir była to druga zawodowa walka. Wcześniej, 22 października na drugiej gali tej samej organizacji wygrała swoją debiutancką walkę w zawodowym MMA przez decyzję sędziów.

17-latka ma wielkie marzenie, by podążyć śladami swojego ojca. Frank Mir jest bowiem jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników UFC. Był dwukrotnym mistrzem wagi ciężkiej, a znany jest przede wszystkim z tego, że dysponuje znakomitym parterem i nie raz pokonywał rywali przez poddania.

Frank Mir zresztą był w jej narożniku podczas wczorajszej walki:

https://www.facebook.com/fearladymir/videos/382810599692690/

Zobacz także:

GROMDA 3: Don Diego znokautował wykończonego Tysona i zgarnął 100 tysięcy złotych!

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn znokautowal Krystiana “Tysona” Kuźmę w 3. rundzie finale turnieju podczas gali GROMDA 3. Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości aż 100 tysięcy złotych.