MMA PLCiekawostkiSzymon Kołecki chwali przegrywającego na potęgę Daro Lwa: Jest ciekawą osobą

Szymon Kołecki chwali przegrywającego na potęgę Daro Lwa: Jest ciekawą osobą

Medalista olimpijski i były zawodnik Federacji KSW Szymon Kołecki chwali przegrywającego na potęgę we freakach Daro Lwa. Twierdzi, że Lew nie tylko jest groźny, ale jest również ciekawą postacią odnajdującą się w świecie walk nakręcanych z lekkim przymrużeniem oka.

Szymon Kołecki chwali Daro Lwa

Co ciekawe, Szymon Kołecki i Daro Lew zmierzyli się ze sobą w przeszłości. W marcu 2017 roku Dariusz Kaźmierczuk był właśnie rywalem Kołeckiego w jego debiucie w walce w formule MMA.

Podobnie jak dzisiaj, wtedy też Daro Lew przegrywał:

Szymon Kołecki chwali przegrywającego na potęgę Daro Lwa

Teraz natomiast w rozmowie z kanałem FanSportu TV, Szymon Kołecki pochwalił Kaźmierczuka za kreację, którą stosuje i wykorzystuje do promowania swojej osoby.

Wycinek w temacie z przywołanej rozmowy stworzył twitterowy shotmistrz w świecie MMA – Sebinho93x:

“Darek muszę powiedzieć zyskał dużą sympatię, nie tylko moją, ale i takiego szerszego grona ludzi. W ogóle jest ciekawą osobą, zaadoptował się w tych freakach. Trochę za namową trenera Mirka. Ja pamiętam, jak Daro przyjeżdżał do nas trenować, już po walce ze mną i tego Daro Lwa tak naprawdę stworzył Mirek Okniński. Bo to “łaaaa”, ten “lew” to zostało wykreowane przez trenera Mirka. Ale Daro fajnie się w to wkomponował, podchwycił, jest Lwem, Lew jest groźny. Życzę mu tylko, żeby tych walk wygranych miał więcej troszkę…”

Rekord z ostatnich pięciu walkach Daro Lwa nie wygląda imponująco, ale może rok 2023 będzie należał do niego i w końcu odniesie wymarzoną wygraną w świecie freaków.

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski o walce we freakach: Miałem propozycje, ale ja nie jestem najtańszym zawodnikiem! Widzieliście?

Człowiek potrafiący w polskim MMA ciągnąć kilka srok za ogon na raz – Łukasz “Juras” Jurkowski gościł w programie internetowym u twórcy wywiadów Winiego, gdzie opowiedział o potencjalnej walce we freakowej organizacji.

Zawodnik PRIME prosi o pomoc i organizuje zbiórkę: Nie będę miał, gdzie mieszkać! Co wy na to?

Kuba Lasik postanowił zorganizować zbiórkę. Freak fighter zapewnia, że zaraz może nie mieć, gdzie mieszkać. To nie pierwszy raz, gdy przy Lasiku pojawiają się duże kontrowersje, bowiem był on jednym z właścicieli ”AlkoMaster”, a wiemy jaka afera powstała po pierwszej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis