MMA PLDon KasjoSzulakowski do Don Kasjo: Gdzie jesteś, zesrałeś się? Chłopie ja już rękawice podniosłem!

Szulakowski do Don Kasjo: Gdzie jesteś, zesrałeś się? Chłopie ja już rękawice podniosłem!

Grzegorz Szulakowski na insta stories postanowił wypowiedzieć się o Kasjuszu Życińskim. Pro sportowy zawodnik mający na swoim koncie pojedynki w KSW chciałby zmierzyć się z popularnym ”Don Kasjo”. ”Szuli” proponuje starcie w małych rękawicach na zasadach ”No Time Limit”!

Szulakowski

”Szuli” wrócił do klatki po dłuższej przerwie. Wojownik z Namysłowa wystąpił w main evencie PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni, gdzie zmierzył się z Normanem Parke. ”Stormin” po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Od samego początku widzieliśmy mocne tempo. Były zawodnik UFC wyprowadzał dużo niskich kopnięć. Grzegorz dopiął swego i zdobył efektowne obalenie, ale nie mógł utrzymać na długo rywala w parterze. Polak próbował też zaskoczyć skrętówką. W drugiej Szulakowski wyglądał naprawdę nieźle. Sam zaczął często wyprowadzać niskie kopnięcia i wchodzić w wymiany bokserskie z Parke. W końcówce walki Parke w parterze trafił mocnym łokciem. Pojawiło się sporo krwi.

Szulakowski mocno o Don Kasjo!

Grzegorz Szulakowski ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Kasjuszem Życińskim. ”Szuli” mocno o ”Don Kasjo” wypowiedział się na insta stories.

Kasjusz ku**a, Kasjusz halo, co jest z Tobą? Gdzie jesteś, zesrałeś się? Chłopie ja już rękawice podniosłem. Zróbmy coś w tą stronę. Niech ta walka będzie w małych rękawicach, bo ostatnia walka Sariusa z Wrzoskiem pokazała, że boks jest mało widowiskowy na galach freakowych, więc jeżeli chcą to oglądać. A tak walka w c**j się opi**doli chłopie, bo Cię napi***le. Taki plan jest i stary uwierz mi. Dosyć pleców, trzeba Cię naj**ać i zrobię wszystko, nie ku**a wszystko. Ja tam idę i Cię napi**dole czaisz bazę? Chłopie dzwoń, dogadujemy się, małe rękawice, napie**alamy się bez czasu limitowego i tyle. Dajmy kibicom to czego potrzebują/oczekują.

Zobacz także:

Takiego face to face jeszcze nie było! Don Diego sięgnął po telefon, Vasyl w odpowiedzi wystawił… Zobaczcie sami! Widzieliście?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jubileuszową galą GROMDA 10. Szykuje się kilka naprawdę świetnych pojedynków. W walce wieczoru wystąpią Vasyl Halych oraz Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Panowie stanęli do niecodziennego, pełnego emocji face to face.

Jacek Murański ponownie w Sprawie dla Reportera. Czy został pomówiony o pobicie dwóch mężczyzn?

Freak fighter, potężny krawer i jedna z najbardziej barwnych postaci polskich sportów walki w rzymskich klatkach – Jacek Murański ponownie wystąpił w Sprawie dla Reportera u Elżbiety Jaworowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis