MMA PLNajnowszeCiekawostkiJacek Murański ponownie w Sprawie dla Reportera. Czy został pomówiony o pobicie dwóch mężczyzn?

Jacek Murański ponownie w Sprawie dla Reportera. Czy został pomówiony o pobicie dwóch mężczyzn?

Freak fighter, potężny krawer i jedna z najbardziej barwnych postaci polskich sportów walki w rzymskich klatkach – Jacek Murański ponownie wystąpił w Sprawie dla Reportera u Elżbiety Jaworowicz.

Jacek Murański

Odcinek z udziałem Murańskiego i jego żony to kontynuacja sprawy, w której Murański został oskarżony o pobicie dwójki mężczyzn.

Jak jednak było naprawdę?

Jacek Murański ponownie w Sprawie dla Reportera. Czy został pomówiony o pobicie dwóch mężczyzn?

Murański w programie przedstawiał dowody mające świadczyć na swoją niewinność. Ale czy faktycznie tak jest?

Opis programu z udziałem Jacka Murańskiego wygląda następująco:

“Druga część będzie stanowić kontynuację sprawy aktora i zawodnika MMA, Jacka Murańskiego, który w jednym z poprzednich odcinków prosił o interwencję, ponieważ twierdził, że został niewinnie skazany za pobicie dwóch mężczyzn. Przedstawiał liczne dowody wskazujące, że Sąd mógł się pomylić wydając wyrok – m.in. na drugi dzień po rzekomym, niezwykle brutalnym pobiciu jeden z pokrzywdzonych był w urzędzie, gdzie obsługujące go urzędniczki nie zauważyły na jego twarzy ani ciele żadnych śladów zmasakrowania.”

Odcinek do obejrzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Krzysztof Rozpara o sprzedaży PPV na FAME MMA 15. Zdradza czy pobili rekord! Widzieliście?

Jeden ze współwłaścicieli organizacji FAME MMA – Krzysztof Rozpara zdradza jak poszła sprzedaż PPV na ostatnią galę polskiego freakowego giganta – FAME MMA 15.

Cormier stawia Polaka na 3 miejsce. White reaguje: Rebeastie może być numerem jeden! Co wy na to?

Dana White również podczas konferencji w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Rębeckim (16-1). Prezydent UFC postanowił zareagować i wspomniał o Danielu Cormierze (22-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis