MMA PLArchiwumArtur SzpilkaSzpilka dosadnie o zachowaniu freaków z kryminalną przeszłością: Ostatnio oglądałem tego Sztywniaka z Torunia…

Szpilka dosadnie o zachowaniu freaków z kryminalną przeszłością: Ostatnio oglądałem tego Sztywniaka z Torunia…

Artur Szpilka to popularny w Polsce były pięściarz, a obecnie coraz mocniejszy zawodnik mieszanych sztuk walki, występujący dla Federacji KSW. “Szpila” udzielił długiego wywiadu Mateuszowi Borkowi dla Kanału Sportowego, gdzie dosadnie wypowiedział się o zachowaniu freaków z kryminalną przeszłością.

Artur Szpilka dosadnie o zachowaniu freaków z kryminalną przeszłością

Szpilka między wierszami odniósł się do zachowania, jakie przed występem na gali Clout MMA 2 prezentowali Denis Załęcki oraz Denis Labryga.

Obaj podczas programów promujących imprezę w Orlen Arenie w Płocku wypowiadali się na tematy więzienne, co uchwycono na niektórych shotach zamieszczonych w sieci:

Artur Szpilka dosadnie o zachowaniu freaków z kryminalną przeszłością: Ostatnio oglądałem tego Sztywniaka z Torunia…

Teraz Szpilka skomentował tego typu zachowania i jako człowiek mający w przeszłości problemy z wymiarem sprawiedliwości, jest zawiedziony stosowaniem takiej retoryki w programach, które głównie oglądają nieletni.

Szpilka w taki sposób odniósł się do tego typu spraw:

“Ostatnio oglądałem tego Sztywniaka z Torunia. Powiem ci, że przez takich ludzi jak on, bo ktoś może mi powiedzieć – też byłeś młody, tak, ale ja nigdy nie mówiłem o takich więziennych rzeczach – on tam, nikt go nie pyta, a on na wizji mówi do Don Diego, że nie będzie mógł grypsować. No ja to sobie oglądam i ja ok, dobra, jestem starszy, ale co dzieci mają powiedzieć? Wyciąga jakieś takie rzeczy. Co by nie mówić, to freak fighty mają bardzo dużą oglądalność i patrząc na to, to nie wierzę, że coś takiego jest promowane. Nie mówię, że wszyscy, bo FAME MMA ostatnio odciął się od tego typu rzeczy i nie ma tam takich rzeczy i to jest spoko.”

Przypominamy, że na gali Clout MMA 2, Denis Załęcki przegrał przez poddanie się z Danielem Omielańczukiem tuż przed zmianą formuły walki z boksu na MMA.

Denis Labryga z kolei pokonał Kamila Mindę, którego lekarze nie dopuścili do kontynuowania walki ze względu na potężny obrzęk oka, przez które zawodnik ten nie był w stanie patrzeć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis