MMA PLArchiwumCiekawostkiSzokujące słowa Caina Velasqueza o odsiadce! Stwierdził, że “każdy powinien przeżyć coś takiego”

Szokujące słowa Caina Velasqueza o odsiadce! Stwierdził, że “każdy powinien przeżyć coś takiego”

Cain Velasquez to były mistrz wagi ciężkiej UFC, którego życie w ostatnim czasie wywróciło się do góry nogami. Amerykanin z meksykańskimi korzeniami ostatnio przebywał w areszcie, a teraz wypowiedział szokujące słowa o swojej odsiadce. Posłuchajcie Caina Velasqueza!

Szokujące słowa Caina Velasqueza o odsiadce

Były czempion królewskiej dywizji wagowej UFC trafił do więzienia po tym, jak próbował dokonać samosądu na mężczyźnie, który miał molestować seksualnie jego 4-letniego syna. Velasquez śledził podejrzanego i próbował go zastrzelić. Na próbie się skończyło, bowiem owy mężczyzna przeżył zamach na jego życie, a Cain Velasquez trafił do więzienia, gdzie spędził wiele miesięcy, dopóki nie otrzymał zgody na wyjście na wolność za kaucją.

Teraz Velasquez w podaście JAXXON opowiedział co nieco o odsiadce, którą przeżył.

Szokujące słowa Caina Velasqueza o odsiadce! Stwierdził, że “każdy powinien przeżyć coś takiego”

Cain Velasquez zszokował świat swoją opinią na temat pobycie w więzieniu. Stwierdził bowiem, że według niego “każdy powinien przeżyć coś takiego”. Dlaczego Amerykanin tak twierdzi? Poznajcie kontekst jego wypowiedzi:

“Tak naprawdę nigdy nie byłem sam przez dłuższy czas. Naprawdę potrzebowałem po prosty pobyć sam i zająć się czymkolwiek. Wykorzystałem pobyt w więzieniu, by zbudować siebie na nowo. To było i dobre i złe doświadczenie. Więcej jednak było w tym dobrego. Uważam, że każdy powinien przeżyć coś takiego – odebrać im wolność, aby mogli docenić to, co mają. To drobe rzeczy, które uważamy za oczywiste. Jesteśmy błogosławieni, a przejmujemy się najgłupszymi rzeczami. Kiedy dopiero ci to odbiorą, to zdajesz sobie sprawę, że “kurczę, przecież miałem wszystko! Mogłem wyjechać gdzie tylko chciałem”.”

I jak – zgadzacie się ze słowami Caina Velasqueza?

Przypominamy, że obecnie Cain Velasquez przebywa na zwolnieniu warunkowym, a oprawca jego syna – Harry Goularte Junior został postawiony w stan oskarżenia za wykorzystywanie małoletnich w przedszkolu, w którym pełnił rolę woźnego.

ZOBACZ TAKŻE: Typowanie redakcyjne UFC 294. Sprawdź jak typujemy walki Makhachev vs. Volkanovski 2, Chimaev vs. Usman i nie tylko!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis