MMA PLArchiwumMMASzok! Aleksander Emelianenko przegrywa z… 30 kilogramów lżejszym youtuberem! [WIDEO]

Szok! Aleksander Emelianenko przegrywa z… 30 kilogramów lżejszym youtuberem! [WIDEO]

To nie jest dobry czas w karierze weterana Aleksandra Emelianenko (28-9-1)! Rosjanin jest aktualnie w naprawdę słabej dyspozycji. Przegrana z Datsikiem mogła zaskoczyć, ale… co dopiero można pomyśleć, gdy pojawia się informacja, że Emelianenko musiał uznać wyższość 30 kilogramów lżejszego youtubera?

Emelianenko

41-latek już w poprzednim roku miał duże problemy, bowiem przegrywał szybko przed czasem z dużo lżejszym Marcio Santosem. W tym roku zaś były dwie walki w boksie. Emelianenko wypunktował Jeffa Monsona i przegrał błyskawicznie przed czasem z wspomnianym już Vyacheslavem Datsikiem.

Sami zobaczcie:

Jest przegrana z youtuberem!

Aleksandra Emelianenko (28-9-1) kończy rok w fatalnym stylu. Rosjanin tym razem w klatce skrzyżował rękawice z 30-kilogramów lżejszym youtuberem –  Svyatoslavem Kovalenko.

Zawodnik mający chociażby walki w legendarnej organizacji Pride musiał uznać wyższość youtubera, który po całym dystansie wygrał na punkty. Emelianenko miał w tym pojedynku na tyle kłopoty, że było blisko przegranej przed czasem.

Tak to wyglądało:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis