MMA PLFAME MMASzeliga zapewnia: Wy się śmiejcie bo przegrałem z Pałką, na mnie to ma wręcz odwrotny skutek!

Szeliga zapewnia: Wy się śmiejcie bo przegrałem z Pałką, na mnie to ma wręcz odwrotny skutek!

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych zapewnił, że po przegranej z Normanem Parke jest jeszcze bardziej zmotywowany do ciężkiej pracy. ”Szeli” gwarantuje, że jeszcze zaskoczy. Niewykluczone, że nawiązuje do potencjalnego rewanżu z Normanem Parke. Tak – Piotr Szeliga ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego drugiego starcia z ”Storminem” tym razem w formule K-1.

Szeliga

Konflikt na linii Szeliga-Parke nie jest zakończony po tym jak zobaczyliśmy insta stories zawodnika FAME MMA. Wszystko rozpoczęło się od wpisu Normana.

Za gównianą gatke zostałeś spoliczkowany moim klapkiem🤣

Za gównianą gatke zostałeś spoliczkowany moim klapkiem🤣🩴

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Monday, May 30, 2022

Szeliga mocno odpowiedział.

Uwierzcie mi, wiem coś o tym. Ale zapi*dalamy i jeszcze rewanż z Pałką będzie. Jestem bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek. Najpierw szmato, po walce podajesz mi rękę, ja zachowuje się jak sportowiec i pomimo tego co mówiłeś również Ci podaje, mówisz, że przekażesz na mojego trenera 10.000 zł. Co typowo było powiedziane pod publikę. A teraz szmato znowu zaczynasz. Obiecuję Ci, że jeszcze w tej klatce się spotkamy… Ręki j*bany parchu już Ci nigdy nie podam! Bo jesteś zwykłym śmieciem. I obiecuję, że będziesz rozj*bany, zrobię co w mojej mocy by właśnie tak k*rwa było śmietniku. STFUuu na Ciebie! 

Szeliga: Pamiętajcie, każdy silny człowiek karmi się sukcesami innych!

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych zapewnia, że po ostatniej przegranej jest jeszcze bardziej zmotywowany.

Who am I 😉👊. Wy się śmiejcie bo przegrałem z Pałką 😉. Na mnie to ma wręcz odwrotny skutek, tak sobie uświadomiłem, że w sumie tak miałem całe życie, tu ci się nie uda, odpuść sobie, jak się noga potknęła to szydera heh. I kiedyś sam sobie zadałem takie pytanie, jakimi autorytetami dla mnie są ci ludzie, by mieli wpływ na moją przyszłość, na mój nastrój, na moje życie. ŻADNYM 😉. Pamiętajcie, każdy silny człowiek karmi się sukcesami innych i sam siebie motywuje do tego by też czegoś dokonać. Ja tak mam od zawsze, nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem, jak czegoś chciałem to na to ciężko pracowałem 😉 Ja broni nie składam, wręcz przeciwnie w końcu jestem zmotywowany jak nigdy dotąd. Także praca, praca i jeszcze raz ciężka praca 😉👊🔥. Pamiętajcie, że wykres nie idzie tylko do góry, czasem musi lekko spaść, by później wystrzelić znowu ku górze 😉👊. Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Z Fartem dla was w życiu! Pjona!

Zobacz także:

Mateusz Murański ma przesłanie do Najmana: Szykuj się El Toście na dwa wp**rdolamedo!  Widzieliście?

Mateusz Murański w mediach społecznościowych ma ważne przesłanie do Marcina Najmana. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie jeszcze w 2022 roku. ”Muran” zapewnia, że byłego pięściarza czekają dwie bolesne przegrane.

Afera w japońskim MMA! Szef organizacji RIZIN współpracuje z przestępcami?

We wtorek w godzinach porannych gruchnęła informacja, że łączona gala RISE i K-1 oraz RIZIN zaplanowana na 19 czerwca nie zostanie wyemitowana w ogólnodostępnej telewizji, jak wcześniej zakładano. Powód tyczy się współpracy szefa organizacji z przestępcami!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis