MMA PLMarcin NajmanMateusz Murański ma przesłanie do Najmana: Szykuj się El Toście na dwa wp**rdolamedo! 

Mateusz Murański ma przesłanie do Najmana: Szykuj się El Toście na dwa wp**rdolamedo! 

Mateusz Murański w mediach społecznościowych ma ważne przesłanie do Marcina Najmana. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie jeszcze w 2022 roku. ”Muran” zapewnia, że byłego pięściarza czekają dwie bolesne przegrane.

Murański

Mateusz w Tauron Arenie stoczył drugie starcie w organizacji FAME MMA. ”Muran” po całym dystansie pokonał Alana Kwiecińskiego, który przez wielu uznawany jest jako sportowiec, a nie freak fighter. To był niewątpliwie najcenniejszy łup w dotychczasowej przygodzie Murańskiego.

Kwieciński miał swój moment, gdy spróbował poddać (balachą) rywala. Wydawało się, że jest bliski skończenia. Murański wytrwał i w drugiej rundzie posłał oponenta na deski. Ostatecznie Mateusz wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Murański z przesłaniem do Najmana!

Mateusz Murański ma ważne przesłanie do Marcina Najmana. Czy w tym roku dojdzie do ich starcia? Tego nie możemy wykluczyć.

Marcinku @marcin.najman Ty sklonowana owco , ćwierć mózgu ,Ty mitomanie w błyszczącym dresie… Troszkę szykany z kundelka w Twojej żałosnej osobie nigdy za wiele , także szykuj się El toście na dwa wpierdolamedo w tym roku , ty żałosna kreaturo człowieka…

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty. W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Zobacz także:

Ferrari o High League: Zabawne jest to, że na dwóch galach byłem tam największą gwiazdą! Zaskoczeni?

Amadeusz Roślik na insta stories zdradził, że nie pojawi się na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Ferrari” zapewnia, że włodarze obu federacji poprosili go, aby nie przyjeżdżał i nie robił dymów. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Roślik ma mocny konflikt z Pawłem Bombą czyli ex Kamili ”Zusje” Smoguleckiej.

Alan Kwieciński z przesłaniem na konferencji High League 3: Słowo frajer żeby nie było używane! Co wy na to?

Alan Kwieciński już w najbliższą sobotę stoczy ważny pojedynek na High League 3 w Ergo Arenie. W formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Dawidem Załęckim. ”Alanik” podkreśla, że nie ma presji, bowiem nic nie musi nikomu udowadniać. Warto podkreślić, że jest to jego czwarty pojedynek w tym roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis