MMA PLKSWSzef KSW o zamieszaniu z Bombardierem, zwycięstwie Pudziana oraz… [WIDEO]

Szef KSW o zamieszaniu z Bombardierem, zwycięstwie Pudziana oraz… [WIDEO]

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW podsumował sobotnie wydarzenie w Łodzi. W walce wieczoru 59 edycji Mariusz Pudzianowski (13-7) ostatecznie zmierzył się z debiutującym Nikolą Milanoviciem (0-1).

Wielkie emocje zagwarantowała walka o pas wagi koguciej. Było to dość zaskakujące, bo wielu kibiców narzekało na styl Antuna Racicia (25-9). Tym razem mieliśmy 5-rundową wojnę, po której nowym championem został Sebastian Przybysz (8-2). Dla podopiecznego Grzegorza Jakubowskiego był to udany rewanż za 2018 rok.

Lewandowski: Kwestia była na tyle poważna,że Bombardier nadaje się do operacji!

Martin Lewandowski podsumował sobotnie wydarzenie w Łodzi. Przy tej gali nie brakowało nerwów. Jeden z właścicieli KSW zdradził jak za kulisami wyglądało wypadnięcie Bombardiera.

Zmęczenie. Jestem tak naprawdę od 6 rano na nogach, kiedy zadzwonił nasz tłumacz i zakomunikował, że jest jakiś problem. Przez kilka godzin załogodzony, później niestety ta cała sytuacja się tak skomplikowała, że Bombardier wyjechał do szpitala. Za nim badania, w warunkach covidowych, szpital, przyjęcie, to wszystko trwało do ostatniej chwili. Walczyliśmy, aby to się udało i wyjść z tej opresji. Niestety kwestia była na tyle poważna czy jest, że Bombardier nadaje się do operacji.            

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Zobaczcie jak Pudzianowski zakończył sobotnią walkę! Liczyliście na więcej?

Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) bez większych problemów pokonał Nikolę Milanovicia (0-1) w walce wieczoru gali KSW 59.

Lawrence Okolie nokautuje ”Główkę”! Krzysztof Głowacki jeszcze wróci?

Lawrence Okolie (16-0, 13 KO) w wielkim stylu udowodnił, że należy do najlepszych zawodników wagi junior ciężkiej. Brytyjczyk w walce wieczoru w szóstej rundzie znalazł sposób na znokautowanie Krzysztofa Głowackiego (31-3, 19 KO).