MMA PLMarcin NajmanSzczena komentuje zatrzymanie przed walką z Najmanem: Do tej pory boję się wyjść z domu! [WIDEO]

Szczena komentuje zatrzymanie przed walką z Najmanem: Do tej pory boję się wyjść z domu! [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie zamieszanie. ”Szczena” został zatrzymany przez policję po awanturze domowej. Zawodnik MMA VIP gwarantuje, że nie podniósł ręki na swoją rodzinę i postanowił wytłumaczyć całą sytuację.

Szczena

Ryszard swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego dziewiątego października. Będzie to walka wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie. ”Szczena” postanowił podjąć wyzwanie i zmierzy się ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Marcinem Najmanem.

Szczena: Żebym gdzieś nie dostał jakiegoś kołka w łeb!

Ryszard Dąbrowski w rozmowie z naszym portalem postanowił skomentować ostatnie zamieszanie. ”Szczena” gwarantuje, że dalej ma dużą obawę, aby wyjść z mieszkania…

No tak k**wa mać, jak takie rzeczy wypisują w internecie to przecież wiadomo, że teraz większość ludzi siedzi w internecie, a nie telewizji. No i jeszcze ktoś coś takiego widzi no to wiadomo, że się boję wyjść z domu. Jeszcze do tej pory się boję, bo nie wiem z której strony – żebym gdzieś nie dostał jakiegoś kołka w łeb przez takie wpisy.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Przemysław Saleta o przegranej Adama Kownackiego: Coś się skończyło! Co wy na to?

Przemysław Saleta w rozmowie z Andrzejem Kostyrą skomentował ostatnią przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Polak stanął przed szansą natychmiastowego rewanżu z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).

”Żurom” prezentuje umiejętności na tarczy i worku! To wystarczy na Miśka i Chica? [WIDEO]

Andrzej Żuromski właśnie rozpoczął przygotowania do następnego pojedynku. ”Żurom” w ostatnim czasie pojawił się w klubie Maniac Gym&Fitness. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania. Andrzej zaprezentował swoje umiejętności na tarczy i worku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis