MMA PLAdam KownackiPrzemysław Saleta o przegranej Adama Kownackiego: Coś się skończyło!

Przemysław Saleta o przegranej Adama Kownackiego: Coś się skończyło!

Przemysław Saleta w rozmowie z Andrzejem Kostyrą skomentował ostatnią przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Polak stanął przed szansą natychmiastowego rewanżu z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).

Dla wojownika z Łomży była to pierwsza walka w tym roku. Natychmiastowy rewanż z Heleniusem nie okazał się dobrym rozwiązaniem. Robert ponownie w ringu rządził i dzielił. Kownacki już po pierwszej rundzie zmagał się z dużą opuchlizną oka.

Saleta: Byłem zaskoczony na minus postawą Adama!

Przemysław Saleta w rozmowie z Super Expressem skomentował sobotnią przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Saleta uważa, że Kownacki nie jest tym samym pięściarzem…

Adam nie ukrywał swoich ambicji i marzył o walce o mistrzostwo świata. Uważał, że ta pierwsza walka przegrana z Heleniusem jest wypadkiem przy pracy, ale walka rewanżowa pokazała, że tak nie jest. Byłem zaskoczony na minus postawą Adama i na plus Heleniusa, bo on boksował naprawdę dobrze (…) Mam wrażenie, że Adam boksował dużo gorzej, niż boksował wcześniej. Coś się skończyło… Nie był tak agresywny jak wcześniej, a ta agresja była jego obroną. Jeśli Adam czeka i myśli i się zastanawia, to niestety przyjmuje i Helenius bezwzględnie to wykorzystał

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Nie do mnie tak, do mnie nie, czyli Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez! Co wy na to?

Była mistrzyni UFC i królowa polskiego MMA – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez, która zasugerowała takie starcie po pokonaniu Mackenzie Dern w walce wieczoru minionej gali UFC on ESPN+ 52.

”Żurom” prezentuje umiejętności na tarczy i worku! To wystarczy na Miśka i Chica? [WIDEO] Widzieliście?

Andrzej Żuromski właśnie rozpoczął przygotowania do następnego pojedynku. ”Żurom” w ostatnim czasie pojawił się w klubie Maniac Gym&Fitness. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania. Andrzej zaprezentował swoje umiejętności na tarczy i worku.