MMA PLMMA-VIP”Żurom” prezentuje umiejętności na tarczy i worku! To wystarczy na Miśka i Chica? [WIDEO]

”Żurom” prezentuje umiejętności na tarczy i worku! To wystarczy na Miśka i Chica? [WIDEO]

Andrzej Żuromski właśnie rozpoczął przygotowania do następnego pojedynku. ”Żurom” w ostatnim czasie pojawił się w klubie Maniac Gym&Fitness. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania. Andrzej zaprezentował swoje umiejętności na tarczy i worku.

Trzeba przyznać, że ”Żurom” nie może narzekać na brak zainteresowania. Już w tym momencie ma zagwarantowane trzy walki. W przyszłym roku czeka go starcie z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim, Tomaszem Chicem oraz Wojciechem ”Kazikiem Klimatem Kartelem” Ochnickim. Z ostatnim wspomnianym była spina na pierwszej konferencji prasowej MMA VIP 3.

Sami zobaczcie:

😔 Niestety, testosteron dał się we znaki naszym zawodnikom.Nie popieramy ataków przed galą ‼️Czy w końcu dojdzie do ich pojedynku w klatce⁉️

Posted by MMA-Vip on Saturday, September 11, 2021

Żuromski prezentuje umiejętności!

Ruszyło! Mowa o przygotowaniach Andrzeja Żuromskiego do drugiej walki w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” w pierwszej połowie 2022 roku zawalczy na MMA VIP 4.

Żurom trafil w dobre ręce. Dziś odwiedził chłopaków z Maniac Gym&Fitness Kilku z naszych zawodników już mieli pod swoimi skrzydłami i… ‼️

Żurom trafil w dobre ręce.Dziś odwiedził chłopaków z Maniac Gym&Fitness‼️Kilku z naszych zawodników już mieli pod swoimi skrzydłami i… ‼️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Sunday, October 10, 2021

Pierwszy trening zaliczony. Dziś wznowiłem treningi i będę się przygotowywał przez ponad 3 miesiące do styczniowej walki na MMA-VIP 4. Siła już jest od dawna i teraz pozostała praca nad zwiększaniem szybkości, wydolności i różnymi aspektami technicznymi. Na sam koniec 60 minutowego treningu, 5 × 30 sekund pracy szybkościowej na worku bokserskim.

Żurom

Posted by Freak Fight on Tuesday, October 12, 2021

💪Żurom ostro wziął się za treningi i ćwiczy w wolnych chwilach nawet w domu‼️

💪 Żurom ostro wziął się za treningi i ćwiczy w wolnych chwilach nawet w domu‼️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Monday, October 11, 2021

Zobacz także:

257 tysięcy widzów TVP na walce Fury vs Wilder 3, a Andrzej Janisz… przyznał, że zapomniał! Zaskoczeni?

Świetne wyniki oglądalności zanotowała walka Tyson Fury vs Deontay Wilder 3, która była transmitowana w TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej telewizji polskiej. Informację o konkretnych liczbach podał dyrektor stacji Marek Szkolnikowski.

Luke Rockhold wypada z UFC 268! “Bolą mnie plecy!” Co wy na to:?

Były mistrz wagi średniej, Luke Rockhold wypada z rozpiski gali UFC 268, która na początku listopada odbędzie się w nowojorskiej hali Madison Square Garden.