MMA PLNajnowszeBoxdelSzalony Reporter w mocnej wymianie zdań z Boxdelem! Znów poszło o Murańskich!

Szalony Reporter w mocnej wymianie zdań z Boxdelem! Znów poszło o Murańskich!

To nie koniec dyskusji na twitterze. Tym razem Tomasz Matysiak miał wymianę zdań z jednym z włodarzy FAME MMA – Michałem Baronem. ”Szalony Reporter” postanowił obszernie odpowiedzieć na wpis ”Boxdela”. Matysiak podkreśla, że największą promocję Murańskich zrobiła największa freakowa organizacja w naszym kraju.

Boxdel

Przypomnijmy, że parę dni temu doszło też do wymiany zdań pomiędzy Tomaszem Matysiakiem, a Sylwestrem Wardęgą – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

”Szalony Reporter” podpisał kontrakt z High League. Swój debiut w freakowej organizacji odnotuje osiemnastego marca na szóstej edycji w Katowicach. Już niebawem poznamy jego przeciwnika.

Szalony Reporter: Podobnie jak Ty postanowiłem zarobić promując patologie!

Michał Baron postanowił zareagować na wpis Tomasza Matysiaka. 

Lyknęliście tą federację Freak Night – no to świetnie. 

Tomek nie chcesz promować Murańskich, a współtworzysz film do kin o nich?

I próbowaliście to Wy, pozwalając na wszystko i dając swobodę wypowiedzi. No i wypromowaliście. My wyśmiewamy, ośmieszamy i kompromitujemy, bo coś z tym gorącym kartoflem, który Fame wszystkim podrzucił trzeba zrobić. U was był królem, tu będzie błaznem. Pozdrawiam.

Skoro pocisk po kimś w filmie to promocja, to na ch** promowałeś Don Kasjo? (…) Podobnie jak Ty Michał, postanowiłem zarobić promując patologie (…) Fajny zarzut jak na kogoś, bez kogo nikt by o nich nigdy nie usłyszał (…)  To nie będzie film o Murańskich. Pozdrawiam Michał i zdrowia życzę. P.s. Przypominam, że to wy ich wypromowaliście.

Nie zobaczycie już dziś nic piękniejszego, niż włodarz federacji, która z randomowych Murańskich zrobiła gwiazdy, wypominający ich promowanie. Kiedy Fame już nie zarabia to muszą zniknąć, kiedy wszyscy o to apelowali to Fame trzepał kasę mając w dupie moralność. 

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis