MMA PLArek TańculaPierwsze słowa Arkadiusza Tańculi po zwycięstwie z Murańskim na FAME MMA 10!

Pierwsze słowa Arkadiusza Tańculi po zwycięstwie z Murańskim na FAME MMA 10!

Mamy pierwszą wypowiedź Arkadiusza Tańculi po walce. ”Aroy” był zaskoczony, że nie udało się zakończyć pojedynku przed czasem. Zawodnik z Wieliczki zapewnia, że po prostu się wystrzelał.

Tańcula

Trzeba jednak oddać szacunek Mateuszowi, który do samego końca próbował przechylić szalę na swoją korzyść. Zabrakło kondycji, aby mocniej ruszyć na zdecydowanie mocniej zmęczonego rywala. Murański w tym pojedynku przyjął naprawdę dużą ilość uderzeń…

Arek wygrał dwie pierwsze rundy, ale @mateusz_muranski pokazał, że ma twardą szczękę. W 3 rundzie wrócił z krainy, o której nie mamy pojęcia, a Wy tylko słyszeliście i pokazał charakter. Mimo wszystko, przez decyzję wygrywa Tańcula! BRAWO PANOWIE!!! 👏👏👏

Arkadiusz Tańcula komentuje!

Arkadiusz Tańcula postanowił w mediach społecznościowych skomentować sobotnią walkę na FAME MMA 10.

Ej zgubiłem telefon, ale już go znalazłem. Masakra, a poza tym przypaliłem się tam kwa ludzie. Chciałem go upidolić w pierwszej/drugiej rundzie, a on nie wiem… chyba się naćpał, bo dostawał takie strzały.. I kompletnie, nie no czuł na pewno, ale się dziwię, że nie znokautowałem, się po prostu wystrzelałem. Chłodna głowa następnym razem musi być, bo za dużo emocji było w tym wszystkim. Powolutku się zbieram i jadę do domu. Kurdę prz**bane było bez telefonu (…) Wracamy. I co? Nic. Trzeba po prostu wyciągnąć wnioski, nie napalać się, a napaliłem się jak dziecko. To były takie emocje nienawiści, chciałem upidolić od pierwszej sekundy, bez kitu. Kosztowało mnie to tyle tlenu, że nawet na treningach… Co ja będę wam gadał, musielibyście przeżyć coś takiego. Być tak wkur**ony i próbować urwać łeb od pierwszej sekundy. A tak nie mam nawet śladu, jest w porządeczku, wyglądam jak top model (śmiech). Dziękuję za setki wiadomości od zawodników, ludzi którzy znają się na sportach walki. Co by zrobili i jakby ją potoczyli. Słuchajcie kochani to była walka naładowana wielkimi emocjami. No ja tu nie utrzymałem chłodnej głowy i dlatego tak to wyszło. Normalnie na sparingach na luzie, wszystko jest dobrze.

Rozmowę z Mateuszem Murańskim zaś zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo po FAME MMA 10: To byli sędziowie z KSW, ten werdykt to walka federacji [WIDEO] Poleciał?

Don Kasjo zaraz po gali FAME MMA 10 udzielił wywiadu naszemu portalowi, w którym skomentował całe zamieszanie dotyczące werdyktu w jego walce z Normanem Parkiem.

Wiewiór rywalem Polaka w pierwszej obronie pasa FAME MMA! Czekacie?

Adrian “Polak” Polański w niezwykle efektownym stylu zdobył pas kategorii półśredniej na gali FAME MMA 10. Nowy mistrz poznał już rywala w swojej pierwszej obronie pasa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis