MMA PLFAME MMAWiewiór rywalem Polaka w pierwszej obronie pasa FAME MMA

Wiewiór rywalem Polaka w pierwszej obronie pasa FAME MMA

Adrian “Polak” Polański w niezwykle efektownym stylu zdobył pas kategorii półśredniej na gali FAME MMA 10. Nowy mistrz poznał już rywala w swojej pierwszej obronie pasa.

Polański po raz trzeci zmierzył się z Dawidem Malczyński. Pierwszą walkę wygrał “Bocian”, w rewanżu lepszy okazał się “Polak”. Panowie mieli rozstrzygnąć trylogię w starciu mistrzowskim.

W pierwszej rundzie lepiej radził sobie pretendent. W drugiej odsłonie “Polak” trafi potężnym lewym sierpowym posyłając na deski dotychczasowego mistrza. Kilka dodatkowych ciosów w parterze sprawiły, że Malczyński na chwilę stracił świadomość.

Świeżo upieczony mistrz szybko poznał swojego kolejnego rywala. Do klatki wezwany został bowiem Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka. Choć sam Polański stwierdził, że rywal musi zasłużyć na walkę o pas to włodarze dali do zrozumienia, że jako mistrz nie może sobie wybierać rywali.

Brak opisu.

“Wiewiór” jak do tej pory stoczył dla FAME MMA cztery walki. Na pierwszej gali przegrał z Michałem Handke, lecz z kolejnych pojedynków wychodził już zwycięsko. Dwukrotnie pokonał Kamila Hassana. W pojedynku na zasadach kickboxingu pokonał również Amadeusza “Ferrariego” Roślika.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Opublikowano sparing Don Kasjo! Będziecie zaskoczeni! [WIDEO] Widzieliście?

Już dziś jubileuszowa gala FAME MMA 10, na której zobaczymy pojedynek Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego, który przywita w organizacji byłego zawodnika UFC – Normana Parke. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, a jej stawką będzie kilogramowa sztabka złota.

Powrót Bonusa BGC do FAME MMA? Gola: Ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy…

Piotr Witczak powróci do organizacji FAME MMA? Wojciech Gola w Kanale Sportowym zdradził, że ich relacje z ”Łazarskim Gladiatorem” się zdecydowanie poprawiły.