MMA PLNajnowszeSTRIFE MMAStrife 3: Kapitalny początek gali! Latające kolano i nokaut po 7 sekundach! [WIDEO]

Strife 3: Kapitalny początek gali! Latające kolano i nokaut po 7 sekundach! [WIDEO]

Pierwsze walki sobotniej gali Strife 3 w Puławach były transmitowane na YouTubie organizacji. Trzeba przyznać, że emocji nie zabrakło. Dwóch zawodników zaprezentowała się z naprawdę świetnej strony i warto ich obserwować. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza gala Strife transmitowana w TVN Turbo.

Strife

W walce wieczoru doszło do dużej niespodzianki. Było to starcie w kategorii średniej pomiędzy zawodnikami, którzy wraca do klatki po dłuższej przerwie. Kacper Karski po 3-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał faworyzowanego Piotra Strusa. Trzeba przyznać, że w tym starciu Karski zaprezentował się z naprawdę świetnej strony.

Ależ nokauty!

To był świetny początek gali Strife 3. Już na samym początku fani sportów walki na hali i przed monitorami mieli dostarczone emocje.

Chcecie zobaczyć powtórkę z gali?

Cała wczorajsza gala @Strifemma jest na player pl i w aplikacji player

Kolejny raz z efektownej strony pokazał się Sanjar Yusupov (2-0), który potrzebował zaledwie 7 sekund na ściągniętego w zastępstwie Oleksandra Popova (0-2).

Również z bardzo efektownej strony zaprezentował się Bartosz Kowal, który latającym kolanem znokautował Łukasza Nowaka.

Wspomniane KO zobaczycie poniżej 46 min 30 sek [TUTAJ]

Zobacz także:

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO] Co teraz?

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis