MMA PLNajnowszeSTRIFE MMAGala STRIFE 9 już 22 czerwca. Transmisja na YouTube!

Gala STRIFE 9 już 22 czerwca. Transmisja na YouTube!

Już w tę sobotę gala STRIFE 9!

STRIFE 9
Foto: STRIFE

Tym razem kibice MMA, obejrzą 10 walk – w tym 7 zawodowych. Gala odbędzie się 22.06.2024 r. w mieście Chełm, gdzie w klatce ustawionej w hali MOSiR, od godziny 19:00 zameldują się zawodnicy.

Dziewiąta odsłona eventu, okraszona jest ciekawym main eventem, zakontraktowanym w limicie kategorii półśredniej, w postaci starcia doskonale znanego z KSW – byłego pretendenta do pasa krajowego potentata – Krystiana Kaszubowskiego z autorem soczystego nokautu na gali STRIFE 4, Arkadiuszem Kaszubą.

W drugiej najważniejszej walce wieczoru, rozwijający się talent wagi półciężkiej, Patryk Grabowski, stawi czoła mocno zapaśniczo nastawionemu gruzinowi, Giorgiemu Lobzhanidze. Doświadczony rywal, legitymuje się prawie 4-krotnie większą ilością walk na koncie, niż Polak.

Do tego, w zawodowych pojedynkach wystąpi cała plejada ciekawych talentów polskiej sceny MMA. Do klatki STRIFE wraca Kacper Wróbel, Sanjar Yusupov, Jakub Drozdowski, Mariusz Michalczuk, czy niesamowicie efektowny Rashidbek Nazirov. Pierwszy raz pod szyldem STRIFE, pokażą się także ciekawi zawodnicy, jak Arkadiusz Pałkowski, Dominik Gierowski, Adrian Wieliczko, czy Kacper Wydrowski.

Galę STRIFE 9, dodatkowo okraszą występy lokalnych zawodników, takich jak Kamil Mękal, Piotr Jaworski, Kacper Matuszyński, czy Patryk Dubaczyński.

Zapowiada się dobre widowisko sportowe!
Zapraszamy na miejsce – do Chełma – z biletami, które do nabycia są w atrakcyjnych cenach, w serwisie kupbilecik.pl, lub przed ekrany. Darmowa transmisja live z całej gali, odbędzie się na oficjalnym kanale YouTube TV Republika, a dodatkowo cztery ostatnie walki, można będzie zobaczyć także na antenie telewizyjnej TV Republika.

[INFORMACJA PRASOWA]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis