MMA PLNajnowszeCFNStraszliwy wypadek na gali w Polsce! Zawodnicy wypadli z klatki! [WIDEO]

Straszliwy wypadek na gali w Polsce! Zawodnicy wypadli z klatki! [WIDEO]

To się wydarzyło naprawdę… W sobotę w Świebodzicach (Hala OSIR) odbyła się gala Contender Fight Night 7. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby skandaliczna sytuacja podczas jednego z pojedynków. Obaj zawodnicy wypadli z klatki!

CFN

Podczas gali odbędzie się 12 walk MMA zarówno w formule zawodowej (3×5 min) oraz półzawodowej (3×3 min). W głównej walce zobaczyliśmy powrót weterana Marcina Zontka (18-13). 43-latek szybko w pierwszej rundzie pokonał Jussi Halonena (9-9). Reprezentant Finlandii doznał kontuzji.

Sami zobaczcie:

Skandaliczna sytuacja!

Tak trzeba określić sytuację, która miała miejsce podczas pojedynku Krzysztofa Waczyńskiego z Aleksandrem Wereśniakiem. Jeden z zawodników oparł się o klatkę, a drzwi wysunęły się z zawiasów.

Tak to wyglądało:

Zobacz także:

Najman gratuluje Jóźwiakowi: Nigdy nie miałem takiego doświadczenia, żeby nie pamiętać walki! Co wy na to?

Jest wideo za kulis WOTORE 6. Marcin Najman pojawił się w szatni, gdzie podziękował swojemu przeciwnikowi i złożył mu gratulacje. ”El Testosteron” zapewnia, że nigdy nie miał takiego doświadczenie, żeby nie pamiętać walki.

WOTORE 6: Reakcje po szybkiej przegranej Najmana! Głos zabrał Stanowski, Saleta i…  Widzieliście?

Są liczne reakcje po błyskawicznej przegranej Marcina Najmana. ”El Testosteron” był pewny siebie przed starciem z prezesem Fight Exclusive Night. Walka jednak nie potrwała długo… Paweł Jóźwiak cieszył się z szybkiego zwycięstwa i rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Czy dojdzie do takiego zestawienia? Tego nie możemy wykluczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis