MMA PLMarcin NajmanNajman gratuluje Jóźwiakowi: Nigdy nie miałem takiego doświadczenia, żeby nie pamiętać walki!

Najman gratuluje Jóźwiakowi: Nigdy nie miałem takiego doświadczenia, żeby nie pamiętać walki!

Jest wideo za kulis WOTORE 6. Marcin Najman pojawił się w szatni, gdzie podziękował swojemu przeciwnikowi i złożył mu gratulacje. ”El Testosteron” zapewnia, że nigdy nie miał takiego doświadczenie, żeby nie pamiętać walki.

Najman

Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak tuż po walce rzucił wyzwanie.. Michałowi ”Boxdelowi” Baronowi. Dojdzie do walki z jednym z właścicieli FAME MMA? Tego nie można wykluczyć.

To długo nie potrwało… Paweł Jóźwiak w niecałą minutę zdemolował Marcina Najmana. Początek był spokojny, ale zaraz powstał prawdziwy chaos. ”El Testosteron” przyjął podbródek i było po wszystkim. Ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Jest wideo!

Na kanale fightsport.pl pojawiło się wideo za kulis WOTORE 6. Marcin Najman postanowił pogratulować przeciwnikowi. Paweł Jóźwiak również był bardzo wdzięczny ”El Testosteronowi”. Prezes Fight Exclusive Night zapewnił, że wziął przygotowania do walki na poważnie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Nie było taryfy ulgowej! Dziennikarz sparował z… Robertem Ruchałą! [WIDEO] Widzieliście?

Na Kanale Sportowym pojawił się już zapowiadany wcześniej materiał z Robertem Ruchałą (8-0). Maciej Turski sparował z polskim prospektem. Taryfy ulgowej nie było! Przypomnijmy, że dziennikarz trenuje sztuki walki i w przyszłości niewykluczona jest jego walka w jednej z freakowych organizacji. Turski to również komentator największej organizacji w naszym kraju.

Don Kasjo mocno o Załęckim: Pe**s The War, wielki zawodnik! Tańcula chociaż coś wygrał! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Michała ”Boxdela” Barona. ”Don Kasjo” odniósł się do słów jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto Kasjusz wspomniał o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis