MMA PLNajnowszeClout MMASławomir Peszko przesadził? Zaproponował walkę Omielańczuka z Załęckim na… ulicy!

Sławomir Peszko przesadził? Zaproponował walkę Omielańczuka z Załęckim na… ulicy!

Sławomir Peszko to jeden z ambasadorów nowej freakowej organizacji Clout MMA. Przed nadchodzącą drugą galą tej organizacji, na konferencji prasowej promującej to wydarzenie wystąpił z kontrowersyjną sugestią w sprawie konfliktu Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Zaproponował on walkę… na ulicy! Czy przesadził?

Sławomir Peszko Zaproponował walkę Omielańczuka z Załęckim na... ulicy

Przypominamy, że gala Clout MMA 2 odbędzie się już 28 października w Orlen Arenie w Płocku. Imprezę tą będzie promowało właśnie starcie byłego zawodnika KSW i UFC – Daniela Omielańczuka z największym “Bad Boyem” świata freaków – Denisem Załęckim.

Pojedynek ten będzie main eventem całej gali Clout MMA 2.

Sławomir Peszko przesadził? Zaproponował walkę Omielańczuka z Załęckim na… ulicy!

Co ciekawe, na wczorajszej konferencji prasowej promującej nadchodzącą imprezę, Sławomir Peszko wyskoczył z niecodzienną propozycją.

Zadał on pytanie Danielowi Omielańczukowi o potencjalne starcie z Denisem Załęckim na ulicy, pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie:

“Daniel, jakbyście jutro przypadkowo gdzieś w Warszawie się zetknęli koło Pałacu Kultury, to byście się napierdalali?”

“Szczerze, teraz jeśli mamy zarobić z tego, to uważam, że jest to bez sensu, gdy zostało kilkanaście dni do walki.” – odpowiedział Omielańczuk.

Po czym Peszko zaskakująco dodał:

“Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pierwszy konflikt na ulicy sobie wyjaśnić, a później przed ludźmi.”

Cała wymiana zdań między Danielem Omielańczukiem a Sławomirem Peszko w sprawie ulicznej walki z Denisem Załęckim, którą z RiGCzem skomentował drugi prowadzący konferencję Mateusz Kaniowski poniżej:

Czy Waszym zdaniem Sławomir Peszko przesadził proponując bohaterom walki wieczoru gali Clout MMA 2 walkę na ulicy? Czy Waszym zdaniem były reprezentant Polski w piłce nożnej trochę zagalopował się w swoim podkręcaniu publiki przed galą Clout MMA 2?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis