MMA PLNajnowszeSilesian MMASilesian MMA 7: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Silesian MMA 7: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Już w najbliższą sobotę w Mysłowicach odbędzie się gal Silesian MMA 7. Największa organizacja MMA na Śląsku przygotowała niezwykle ciekawą rozpiskę.

Silesian MMA 7
Foto: Silesian MMA 7

Walka wieczoru to starcie w formule K1 w małych rękawicach. Wystąpi w niej weteran polskiego MMA, były zawodnik M-1 Global, FEN i Armia Fight Night oraz uczestnik programu “Tylko Jeden”, czyli Mariusz Radziszewski. Jego rywalem będzie zaś były mistrz Krwawego Sportu, Patryk Hebel.

Podczas gali czeka nas też ważny pojedynek w kategorii koguciej. W eliminatorze do walki o pas zawalczy doświadczony na arenie amatorskiej Cyprian Wieczorek (0-1), którego mogliśmy oglądać na gali KSW 59. Zmierzy się on z reprezentującym Octagon Team Cieszyn Czechem Patrikiem Martinikiem (2-2). Zwycięzca skonfrontuje się z Michałem Hawro o tytuł dywizji do 61 kg.

Zaplanowano również pojedynek w kategorii Open. Po półtorarocznej przerwie do klatki wraca Tomasz Łomnicki (1-3) znany jako “Fit Dzik”. Popularny Trener personalny walczył już na galach FFF czy MMA-VIP. Teraz naprzeciw niego stanie natomiast Dariusz Sierhej (1-3). Dla “Hejtera Akopa” będzie to już trzeci występ w śląskiej organizacji.

Gala Silesian MMA 7 odbędzie się w hali MOSiR w Mysłowicach w sobotę, 19 listopada. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00.

Bilety można zakupić na silesianmma.pl. Transmisja dostępna w systemie PPV w cenie 24,99 zł.

LINK PPV

Tak prezentuje się pełna karta walk sobotniej galiw Mysłowicach.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis