Sijara Eubanks ostatecznie wystąpi na UFC 230 w Nowym Jorku

Niedoszła pretendentka do tytułu mistrzowskiego kategorii muszej dywizji kobiet Sijara Eubanks (3-2), którą usunięto z pojedynku mistrzowskiego z Valentiną Shevchenko (15-3) ostatecznie wystąpi na gali UFC 230 w Nowym Jorku.

Głośne nawołania zawodniczki do pozostania w rozpisce gali w nowojorskiej Madison Square Garden zostały zatem wysłuchane.

Ostatecznie Eubanks zmierzy się z Roxanne Modafferi (22-14) i będzie to rewanżowy pojedynek za walkę, która rozegrana została w półfinale show The Ultimate Fighter 26. W TUF-ie lepsza okazała się Eubanks, która wygrała starcie z Modafferi decyzją sędziów i awansowała do finału edycji.

W finałowej walce z Nicco Montatno jednak nie wystąpiła z powodu kłopotów ze zrobieniem wagi. Jej miejsce zajęła wspomniana wyżej Modafferi, która starcie z Montano przegrała.