Sijara Eubanks reaguje na usunięcie z walki wieczoru UFC 230: Przestańcie działać jak w cyrku!

Dzisiaj rano świat MMA obiegła informacja o zmianie walki wieczoru listopadowej gali UFC 230 w Nowym Jorku, którą kosztem starcia Valentiny Shevchenko (15-3) z Sijarą Eubanks (3-2) została walka o tytuł mistrzowski dywizji ciężkiej Daniel Cormier vs. Derrick Lewis. Co jeszcze ciekawsze, Eubanks w ogóle nie otrzyma obiecanej walki o pas mistrzowski wagi muszej.

Tę za to ponownie otrzyma Polka, Joanna Jędrzejczyk (14-2), która 8 grudnia w Toronto na gali UFC 231 zmierzy się ze wspomnianą wcześniej Valentiną Shevchenko (15-3).

Jak na tę sytuację zareagowała niedoszła pretendentka? Eubanks upust emocjom dała za pośrednictwem mediów społecznościowych publikując następujące tweety:

„Umieśćcie mnie w karcie wstępnej, umieśćcie mnie w co-main evencie. Nie dbam o to. Ale umieśćcie mnie w walce o pas wagi muszej! Dana White, Mick Maynard, zasługuję na moją szansę. To mój czas. Przestańcie działać w tej sprawie jak w cyrku.”

„To jest moje życie, z którym sobie pogrywacie!”

„Valentino Shevchenko, Ty i ja do kurwy nędzy miałyśmy walczyć. Joanna Jędrzejczyk niech dalej siedzi z dupą na wakacjach. Nie jest ona gotowa na prominentne nazwiska. Chcę mój pieprzony pas!”

Na ten moment nie wiadomo jakie są plany UFC odnośnie Sijary Eubanks. Możliwe, że zawodniczka w ogóle nie wystąpi na planowanej gali w Nowym Jorku.

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Jak podchodzicie do decyzji UFC, które najpierw ogłosiło walkę wieczoru w postaci walki o pas wagi muszej dywizji kobiet, a potem zastąpiło ją innym zestawieniem?