MMA PLDaniel CormierSean O’Malley zrobił sobie tatuaż na czole. Daniel Cormier to wyśmiał: Będzie miał 70 lat i napisy na głowie?

Sean O’Malley zrobił sobie tatuaż na czole. Daniel Cormier to wyśmiał: Będzie miał 70 lat i napisy na głowie?

Nowy mistrz wagi koguciej UFC – Sean O’Malley ponownie zaskoczył publiczność swoim niekonwencjonalnym zachowaniem, kiedy to po zdobyciu pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie zrobił sobie tatuaż na czole.

Sean O'Malley zrobił sobie tatuaż na czole

Amerykanin najpierw pokonał przed czasem Aljamaina Sterlinga na UFC 292 w Bostonie, a potem na konferencji prasowej zaanonsował zrobienie sobie oryginalnego tatuażu na czole.

Jak zapowiadał, tak zrobił. Sean O’Malley walkę ze Sterlingiem zakończył nie tylko z pasem na biodrach, ale i z pamiątką po niej, która zostanie mu do końca życia. “Sugar” wytatuował sobie na czole słowo: “mistrz” i dodał rok 2023 napisany rzymskimi cyframi.

Sean O’Malley zrobił sobie tatuaż na czole. Daniel Cormier to wyśmiał

Decyzję o nowym tatuażu O’Malleya skomentował były podwójny mistrz UFC – Daniel Cormier. Jeden z najlepszych zapaśników, jacy kiedykolwiek walczyli w oktagonie przyznał, że nie rozumie decyzji swojego rodaka o nowej dziarce.

Jako 44-letni poważny człowiek, Cormier w rozmowie z Ryanem Clarkiem przyznał, że nie należy do grupy docelowej odbiorców pozaoktagonowej “twórczości” Seana O’Malleya:

“Musisz się zestarzeć z tymi tatuażami! Te tatuaże nigdzie nie znikną, będzie miał je na całe życie. Będzie miał 70 lat i napisy na głowie? Będzie żył z napisem “mistrz” i “cukier” na czole? Nie, odklepuję to, stary.

Dzieciaki prawdopodobnie go uwielbiają. Chłoną wszystko to, co robi. Ale ja jako 44-latek nie rozumiem, by po wygraniu tytułu UFC wytatuować sobie coś takiego na czole. Wszyscy wiemy Sean kim jesteś. Wszyscy wiemy, że jesteś “Sugar” i że jesteś mistrzem!” – przedstawił swoją opinię Cormier.

A Wam jak się podoba nowy tatuaż Seana O’Malleya? Chcielibyście mieć podobny na czole, nawet bez fizycznego zdobycia pasa mistrzowskiego organizacji UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis