MMA PLUFCSean O’Malley vs Louis Smolka dodane do rozpiski UFC 264

Sean O’Malley vs Louis Smolka dodane do rozpiski UFC 264

Foto: Scrreen

Pojedynek w wadze koguciej Sean O’Malley vs Louis Smolka został dodany do rozpiski lipcowej gali UFC 264.

Całą imprezę promować będzie trzeci pojedynek między Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem. Gala UFC 264 odbędzie się 10 lipca w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

Sean O’Malley vs Louis Smolka dodane do rozpiski UFC 264

O’Malley w ostatniej walce wrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Marlonem Verą. Na UFC 260 w marcu tego roku znokautował w trzeciej rundzie Thomasa Almeidę.

Smolka swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu na gali UFC on ESPN 19. Wygrał tam przez TKO z Jose Quinonezem. Smolka do UFC powrócił dwa lata temu i aktualnie notuje rekord 3-2.

Aktualna rozpiska UFC 264:

Dustin Poirier vs. Conor McGregor
Gilbert Burns vs. Stephen Thompson
Jessica Eye vs. Jennifer Maia
Ryan Hall vs. Ilia Topuria
Omari Akhmedov vs. Brad Tavares
Jerome Rivera vs. Zhalgas Zhumagulov
Greg Hardy vs. Tai Tuivasa
Dricus Du Plessis vs. Trevin Giles
Sean O’Malley vs. Louis Smolka

Zobacz także:

Oktagon 24: Naruszczka zawalczy o miano pretendenta!

Bardzo ciekawe informacje dochodzą do nas zza południowej granicy. Organizacja Oktagon MMA – poinformowała na swoim Facebook’u, że Marcin Naruszczka zawalczy na gali Oktagon 24. Rywalem Polaka będzie Eric Spicely. Walka będzie miała status eliminatora do walki o pas wagi średniej, który dzierży Karlos Vemola.

Radczenko nie odpuszcza: Szpilka nie lubi mocno bijących zawodników

Pierwsza walka Radczenko vs. Szpilka, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Zwycięzcą zeszłorocznego pojedynku został “Szpila”, jednak werdykt sędziowski nie był dobrze odebrany. Ukrainiec, wciąż celuje w rewanż z Polakiem, więc co jakiś czas zaczepia go w mediach. “Artur nie lubi mocno bijących zawodników” – powiedział w wywiadzie dla Interii Radczenko.

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.