MMA PLMarcin NajmanByły zawodnik KSW apeluje o rewanż z Najmanem: Będę cię pieprzył przez wszystkie rundy!

Były zawodnik KSW apeluje o rewanż z Najmanem: Będę cię pieprzył przez wszystkie rundy!

Były zawodnik KSW, który uczestniczył w gali polskiego giganta w 2008 roku, Satisch Jhamai nie przyjął dobrze informacji o tym, że Marcin Najman postanowił zakończyć karierę. Reprezentant Indii apeluje, aby doszło do ich rewanżowego pojedynku. Padły mocne słowa!

Do ich pierwszej walki doszło dwudziestego ósmego sierpnia 2016 roku. Była to walka wieczoru Boxing Night 12 w Częstochowie. Najman w formule K-1 dostał szansę walki o tytuł WKU. ‘’El Testosteron’’ potrzebował zaledwie 36-sekund, aby znokautować rywala.

Miało dojść nawet do rewanżu, lecz obaj nie mogli wstrzelić się z terminem, który będzie pasował dla obu stron.

Wideo z pierwszego pojedynku możecie zobaczyć poniżej:

Satisch Jhamai liczy na rewanż z Najmanem w dowolnej formule!

Tego Marcin Najman się nie spodziewał! Szybko znalazł się kolejny zawodnik chętny na pojedynek. Mowa o Saitsch Jhamai, który miał obiecany rewanż. Zawodnik mieszkający w Holandii za pomocą mediów społecznościowych nawołuje do drugiego starcia.

Marcin Najman, zawarliśmy gentlemańską umowę na dwie walki! Teraz słyszę że przechodzisz na emeryturę. Wracaj do ringu albo do klatki i wyjaśnijmy to jak prawdziwi mężczyźni. Tutaj w Holandii wciąż mamy lockdown i czekamy na otwarcie klubów. Możemy zawalczyć we wrześniu, październiku albo listopadzie. Możemy zawalczyć w K1 albo MMA, to zależy od ciebie. Będę cie pieprzył przez wszystkie rundy. Wracaj z emerytury i wyjaśnijmy to! Możemy walczyć w Holandii albo w Polsce. – Satisch „The Crazy Indian” Jhamai

Marcin Najman , you Fucker!We had a gentlemans agreement to have two fights! Now I heard that you are retired!Come…

Posted by Satisch Jhamai on Monday, February 15, 2021

‘’The Crazy Indian’’ po wspomnianej walce z Najmanem stoczył pięć pojedynków. Cztery miały miejsce w formule MMA  – wszystkie odbyły się w Holandii. Były to efektowne zwycięstwa przed czasem choć rywale pozostawiali sporo do życzenia. Było to choćby zwycięstwo z doświadczonym Yuri Gorbenko (12-50).

Ostatnia walka Jhamai miała miejsce dwudziestego drugiego września 2019 roku. Saitsch wystąpił w walce wieczoru Coloseum Tournament 15 w Rumunii. Zawodnik z Indii przegrał przed czasem z wielkim jeśli chodzi o gabaryty Alexandru Lungu. Było to starcie w formule K-1.

Zobacz także:

Jotko wraca do klatki! Widzieliście kto będzie przeciwnikiem?

Krzysztof Jotko wreszcie wraca do oktagonu UFC! Polak występujący w wadze średniej największej organizacji MMA na świecie już niedługo po raz kolejny zaprezentuje kibicom swoje umiejętności.

FEN ściągnie gwiazdę FAME MMA? Wiecie o kogo chodzi?

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.