MMA PLUFCSalim Touahri wychodzi na wolność! Świadek koronny skazany za składanie fałszywych zeznań!

Salim Touahri wychodzi na wolność! Świadek koronny skazany za składanie fałszywych zeznań!

Foto: Facebook/ Salim Touahri

Były zawodnik UFC Salim Touahri wychodzi na wolność! Polak od ponad roku przebywa w areszcie tymczasowym, ale w czwartek będzie mógł go opuścić! Wszystko przez wykrycie fałszywych zeznań przez Krystiana K., który był świadkiem koronnym m.in. w sprawie Touahriego.

31-letni Touahri został oskarżony o rzekome rozprowadzanie i handel narkotykami. Miał on być członkiem organizacji przestępczej zajmującej się tą dziedziną przestępstw. Sam zawodnik od początku sprawy wypierał się tych oskarżeń. O jego dobre imię walczyła także żona Karolina.

Salim Touahri wychodzi na wolność! Świadek koronny skazany za składanie fałszywych zeznań!

Jak donosi portal Onet, piekło Salima Touahri skończy się w najbliższy czwartek. Wtedy – zgodnie z decyzją Sądu Okręgowego w Krakowie – opuści on areszt tymczasowy i rozpocznie walkę o oczyszczenie jego imienia.

“Grizzly” może wyjść na wolność, bowiem Krystian K., który był świadkiem koronnym m.in. w jego sprawie został oskarżony o składanie przed sądem fałszywych zeznań w innym postępowaniu. Rodzi to automatycznie wątpliwości w przypadku zatrzymania Salima Touahri, którego umieszczenie w areszcie oparte było właśnie na zeznaniach Krystiana K.

Więcej o sprawie Salima Touahi możecie znaleźć na Onecie –> TUTAJ.

Zobacz także:

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.