MMA PLNajnowszeBoksSą wstępne wyniki PPV po walce Fury-N’Gannou! Nie wygląda to dobrze…

Są wstępne wyniki PPV po walce Fury-N’Gannou! Nie wygląda to dobrze…

W sobotę w Arabii Saudyjskiej doszło do starcia bokserskiego pomiędzy Tysonem Furym, a Francisem N’Gannou. Walka została zakontraktowana na 10 rund, a w stawce nie było pasa mistrzowskiego. Były mistrz UFC w wadze ciężkiej stoczył swój pierwszy pojedynek w boksie i od razu zaskoczył wszystkich. Mamy już wstępne wyniki PPV z gali w Arabii Saudyjskiej i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę słabo.

Fury

Już na media treningu było widać zdecydowany progres u Francisa, ale mało kto obstawiał, że aż tak się postawi, a mistrz będzie miał takie kłopoty. Przypomnijmy, że ”Król Cyganów” w trzeciej odsłonie padł na deski. Dodatkowo w końcowych rundach był moment, w którym był wstrząśnięty. Fury musiał uważać, bowiem Francis bił naprawdę mocno.

N’Gannou tuż po walce zapewniał, że nie przegrał z Furym.

Jeszcze zanim tu trafiłem, wiedziałem, że jeśli werdykt będą wydawać sędziowie punktowi, to nie wygram, gdyż jestem nowym gościem w tym biznesie i mam jeszcze słabszą pozycję. Tyson powinien teraz podziękować tej dwójce sędziów. Możemy to powtórzyć, jestem bowiem przekonany, że w rewanżu poradzę sobie dużo lepiej. To był mój bokserski debiut. Początkowo byłem lekko zestresowany, teraz już jednak wiem, że jestem gotowy na to gówno. W rewanżu zawalczę jeszcze lepiej. Dziś jestem szczęśliwy, czuję się znakomicie.

Są wstępne wyniki!

Nie wygląda to dobrze… Według dziennikarza Dave’a Meltzera gala w Arabii Saudyjskiej miał sprzedać poniżej 100 tysięcy transmisji PPV. 

Jest to zdecydowanie mniej niż walka Canelo (700 tysięcy) i walka Jake’a Paula z Diazem (około 450 tysięcy).

Będę miał niedługo dokładne liczby, ale były tragiczne. Poniżej PPV organizacji wrestlingu, AEW. Prawdopodobnie tylko 10 tysięcy subskrypcji kupionych przez telewizję. Nie byli nawet blisko walk Canelo czy pojedynku Diaza – Paula.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis