Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKowalkiewicz“Są dwie takie rywalki” – Karolina Kowalkiewicz zdradza, z kim chciałaby się teraz zmierzyć w UFC

“Są dwie takie rywalki” – Karolina Kowalkiewicz zdradza, z kim chciałaby się teraz zmierzyć w UFC

Karolina Kowalkiewicz z przytupem wróciła na zwycięską ścieżkę w organizacji UFC. Polka w miniony weekend na gali UFC 281 w Nowym Jorku wypunktowała Silvanę Gomez Juarez i zanotowała drugą wiktorię z rzędu.

Karolina Kowalkiewicz

Polka wczoraj natomiast gościła w programie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiedziała o swojej najbliższej przyszłości. Kowalkiewicz zdradziła także nazwiska dwóch zawodniczek, z którymi chętnie zmierzyłaby się w swojej kolejnej walce.

Każda z opcji przedstawionej przez Polkę to potencjalny rewanż.

Karolina Kowalkiewicz zdradza, z kim chciałaby się teraz zmierzyć w UFC

Potencjalnymi rywalkami, z którymi Karolina Kowalkiewicz chętnie weszłaby ponownie do oktagonu są Jessica Penne oraz Yan Xiaonan.

Polka nie ukrywa, że szczególnie porażka z Amerykanką podrażniła jej sportową ambicję:

“Są dwie takie rywalki: Jessica Penne i Yan Xiaonan. Zobaczymy jednak, co zaproponuje mi UFC, bo to też nie jest tak, że któraś z nich w tym terminie będzie dostępna.

Każdej przegranej mocno żałowałam, ale tej bardzo [z Jessicą Penne]. To był taki głupi błąd. Nie mogłam się skupić przed tym pojedynkiem i podczas niego, a wiem, że spokojnie mogłabym ją pokonać”

A Wy z kim zestawilibyście w kolejnej walce Karolinę Kowalkiewicz-Zaborowską?

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis