MMA PLMarcin NajmanRyszard Szczena komentuje zatrzymanie! Walka z Najmanem nie jest już zagrożona?

Ryszard Szczena komentuje zatrzymanie! Walka z Najmanem nie jest już zagrożona?

Sytuacja jest stabilna? Ryszard Dąbrowski za pomocą facebooka postanowił skomentować poranne doniesienia. ”Szczena” wczorajszego wieczoru został zatrzymany przez policje z powodu domowej awantury.

Najman

Marcin Najman szybko o tym poinformował i skomentował całą sytuację.

Moi drodzy. Właśnie dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard Szczena został zatrzymany przez policję w sprawie awantury domowej. Ja w tym miejscu chciałbym wyrazić taką opinię. Oczywiście w żaden sposób nie miałbym zamiaru wpływać na decyzje niezależnego sądu, bo podejrzewam, że posiedzenie w sprawie Ryszarda będzie dziś, lub jutro. Wysoki sądzie większa kara niż walka ze mną ”Szczeny” nie spotka, więc jak to jest jakiś argument to proszę wziąć to pod uwagę. Ryszard ”Szczena” Dąbrowski zapłaci za to co wyczyniał wczorajszej nocy.

Szczena: Ja nic nie zrobiłem!

Powstała burza po informacji, że Ryszard Dąbrowski został zatrzymany przez policję za awanturę domową. ”Szczena” w mediach społecznościowych napisał jak to wygląda z jego perspektywy.

Ja tylko mam pytanko do tych wszystkich ludzi co napisali to wiadomość nie wiecie co się stało to nie piszcie ja nic nie zrobiłem a przede wszystkim nikogo nie pobiłem i nie będę mówił kto co zrobił bo to nasza sprawa nie wasza proste i logiczne i nie wchodzicie w nasze życie bo przez was wszystkich to ja muszę na przykład siedzieć i ona też i nam dziecko zabrali ale w poniedziałek na szczęście oddadzą na razie pozdrawiam trzymajcie się swoich spraw proszę a nie moich znajdźcie sobie lepsze tematy ok

Jest też następne nagranie Marcina Najmana:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zapowiada kolejną walkę w UFC: Jest grubo! Kto następny?

Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C) być może wkrótce ponownie pojawi się w oktagonie UFC. Polski zawodnik zamieścił bowiem sugerujący to wpis w swoich mediach społecznościowych.

Fury i Wilder ciężsi niż ostatnio. Mniej waży zaś Adam Kownacki [WIDEO] Widzieliście?

Za nami oficjalne ważenie przed galą bokserską Fury vs. Wilder 3 w Las Vegas. Obaj uczestnicy walki wieczoru ważyli więcej niż w przypadku dwóch pierwszych pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis